Rusza Projekt Ja,Rock!

  • Autor: Adam Berdzik
  • Opublikowano: 05 Luty 2016
  • Komentuj 32
xzcvxzcv Witajcie w “Projekcie Ja,Rock!” - stworzonym po to, by promować streamerów, którzy chcą dołączyć do jarock.pl.

Co to jest Projekt Ja,Rock!?

Jest to kanał, na którym będą się odbywały regularne streamy, różnych osób spoza jarock.pl.

Co tu się będzie działo?

Projekt Ja,Rock! polega na 4-tygodniowym cyklu streamowania przez 15 osób. Każda osoba liveuje 8 godzin w miesiącu, co rozkłada się na 2 godziny LIVE w tygodniu. Dziennie streamują 2 osoby, każda po 2 godziny. Po 3 tygodniach startuje ankieta (na tej stronie), gdzie możecie wybrać 5 najlepszych według Was Streamerów. Głosowanie trwa przez cały ostatni tydzień i jeden dzień dłużej. Po zakończeniu głosowania, spośród 5 osób jury wybierze jedną, która wchodzi na  jarock.pl ze swoim własnym streamem na okres próbny 1 miesiąca. To kto będzie w następnej edycji, uzależnione jest poniekąd od poprzedniej części Projektu Ja,Rock! Tabela awansu i spadku streamerów w programie wygląda następująco: 1. miejsce (wybiera jury spośród 5 najlepiej ocenianych w ankiecie)  - Streamer wchodzi na jarock.pl z własnym streamem. 2-3. miejsce (2 streamerów najwyżej uplasowanych w ankiecie) - Streamer dostaje zaproszenie do następnej edycji projektu. 4-15. miejsce - Streamer wypada z projektu do zakończenia następnej edycji. Po zakończeniu kolejnej edycji mogą ponownie starać się o przyjęcie do projektu Ja,Rock! Przy nowym cyklu (po 3 edycji) wchodzi 13 nowych streamerów i na LIVE ostatecznie streamuje 15 osób, 13 osób uczestniczących w projekcie po raz pierwszy i 2, które zajęły najwyższe miejsca w ankiecie w poprzedniej edycji. Wraz z kanałem LIVE, Ja,Rock posiada kanał YouTube, który znajdziecie TUTAJ. Na tym kanale pojawiać się będą fragmenty (10-15 min) z liveów prowadzonych przez uczestników projektu. Każdy uczestnik ma prawo do wybrania 10-15 minutowego fragmentu z każdego swojego Live i podesłania czasu/czasów, które składają się na ten fragment. My umieścimy go na kanale YouTube.
Stream Ja,Rock! posiada swój własny kalendarz, który znajduje się na tej stronie. Będą tutaj rozplanowane osoby streamujące na kanale Ja,Rock! z 2 dniowym wyprzedzeniem UWAGA: Streamy Ja,Rock! prowadzone są z kanału hitbox.tv/jarock który już teraz możecie zacząć śledzić. Wszystkie ankiety i ważne informacje odnośnie projektu będą na stronie jarock.pl/jarock-live.

Po dostaniu się na stronę jarock.pl, w przypadku wygrania projektu, każdy streamer ma swobodny wybór liveowania na jednym z dwóch serwisów: Twitch.tv lub Hitbox.tv.

Jakie są wymagania dołączenia do projektu?

  1.  Masz minimum 18 Lat.
  2.  Rozdzielczość streama to minimum 720p, a jego jakość przynajmniej 2000 Bitrate.
  3.  Posiadasz swój kanał Hitbox.tv lub Twitch.tv, który ma minimum 15 000 wyświetleń i (około) 100 widzów lub kanał YouTube, który ma minimum 100 000 wyświetleń i 1 000 widzów (weryfikowane przez członka komisji).
  4.  Prowadzisz kulturalne strumyki: za bardzo wulgarny język, czy obrażanie innych osób można zostać odsuniętym od projektu lub się do niego nie dostać.
  5. Zastrzegamy sobie prawo do naginania wymagań dołączenia do projektu.

Co zrobić by spróbować swoich sił i dostać się do projektu Ja,Rock!?

Napisz mail na [email protected] z tytułem "Zgłoszenie do Projektu Ja, Rock! Twój nick" -napisanie maila obowiązuje wszystkich, nawet tych, którzy już wcześniej zostali zatwierdzeni do projektu przez inną komunikację.
  1. W mailu podaj swoje imię, nazwisko, Twój kanał YouTube i/lub Twitch.tv i/lub Hitbox.tv 2. Opisz mniej więcej co lubisz streamować lub pokazywać na swoim kanale i jakie masz plany względem streamowania. 3. Poczekaj na odpowiedź w przypadku przyjęcia. 4. Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane maile.

Trzecia edycja Projektu Ja,Rock! rozpoczyna się 10.03.2016 i kończy 07.04.2016. Ankieta dla trzeciej edycji projektu rusza dnia 31.03.2016 i kończy się 08.04.2016.

Planujemy PRZYNAJMNIEJ 2 edycje w przeciągu roku. Data kolejnej edycji zostanie ustalona w późniejszym terminie. Osoby, które zajmą 2 i 3 miejsce zostaną poinformowane wcześniej emailowo o kolejnej edycji projektu (w wypadku, jeśli któraś z osób nie odpisze w przeciągu tygodnia lub nie wyrazi zainteresowaniem to zaproszenie otrzyma następna osoba w kolejności z ankiety). Zapraszamy do udziału i trzymamy kciuki!

Zgłaszać się można do czwartku 25.02 do godziny 24.00

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze