Projekt JR - głosujemy!

PROJEKT JAROCK V3 HITBOX W trzeciej edycji projektu wzięło udział 15 streamerów. W ciągu ostatnich trzech tygodni mieliście okazję się nieco z nimi zaznajomić, a teraz zdecydujecie który z nich zostanie z nami na dłużej. Głosowanie trwa do 09.04.2016.

  Głosowanie trwa przez cały ostatni tydzień i jeden dzień dłużej. Po zakończeniu głosowania, spośród 5 osób jury wybierze jedną, która wchodzi na Jarock.pl ze swoim własnym streamem na okres próbny 1 miesiąca.

Poniżej czeka na Was ankieta, w której poprosimy Was o oddanie głosu na Waszego faworyta. Jeśli jeszcze się wahacie to na dole tego wpisu wrzuciłem playlistę z kilkunastominutowymi występami każdego z uczestników!

ZE WZGLĘDU NA ZMIANĘ USTAWIEŃ W TRAKCIE TRWANIA ANKIETY WRAZ Z UCZESTNIKAMI PODJĘLIŚMY DECYZJĘ O ZRESTARTOWANIU ANKIETY I PRZEDŁUŻENIU GŁOSOWANIA DO 9.04

Aby wziąć udział w ankiecie należy zalogować się na stronie

UCZESTNICY 3 EDYCJI

Demonidias        Dzingis         Hintch

 

Kagaminium          Kycu          Łosiu

 

Pathmage         Petzor         SimonHDMA

 

Śledziu         Tuttek         Yuna

 

UrQueeen


Poniżej cała playlista, by wyświetlić wszystkie filmy wystarczy kliknąć ikonkę w lewym górnym rogu.

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze