Prawdziwa twarz streamerki!

  • Autor: Kamila Zielińska
  • Opublikowano: 25 Październik 2018
  • Komentuj 2

Niesamowity temat. Nosiłam się z zamiarem napisania czegoś takiego już od dawna, niestety, nie było ani dobrej chwili, ani dobrej okazji. Teraz wiem, że ten temat potrzebuje paru słów wyjaśnienia, więc obiecuję, odkryję przed Wami tajniki makijażu i opowiem dlaczego na streamach i zdjęciach wszystkie jesteśmy takie piękne, a kiedy przychodzi co do czego, wszyscy uciekacie! :D

Oglądaj going from a 2/10 to a 4/10 od użytkownika pokimane na www.twitch.tv

Popularna streamerka Pokimane słynie z czarnej kreski nad okiem i idealnej skóry niemowlęcia. Do tego zawsze piękne, pofalowane ombre i.. tak zlatuje jej godzina życia na każdy makijaż z układaniem włosów. By fani docenili te rutynowe zadania postanowiła pokazać się na streamie bez makijażu i nałożyć go przed widzami, jak beauty vlogerka. I ten stream trwał ponad dwie godziny! Dwie godziny na ułożenie włosów i pomalowanie! Oczywiście, to tylko tak wygląda, gdyby się skupiła w trakcie i nie gadała poszło by jej to znacznie szybciej, po prostu nie miała się dokąd spieszyć, skoro naga prawda wyszła na jaw.

A poznajecie tę Panią? Tiger Lily Blizzcon? Ona też zdecydowała się powiedzieć parę słów w tym temacie i pokazać bez makijażu...

Patrząc na surową twarz streamerki wielu widzów urządziło sobię plac zabaw z czatu, ale zasypała ją głównie fala pozytywnych komentarzy. Masa wsparcia od innych dziewczyn, które w branży znane są z mocnego makijażu, a pod spodem skrywają delikatne rysy i są nie do poznania, pojawiła się w socialkach w odpowiedzi na jej stream.

A wygląda bez niego tak!

Skoro wszyscy tak popierają naturalność, dlaczego ciągle się malujemy? Po co to wszystko i jakimi prawami rządzi się makijaż do obiektywów? O tym wszystkim opowiem Wam już niedługo, ale postaram się również podpytać nasze streamerki o ich makijażowe rutyny przed streamem. :) Tymczasem lecę się malować, bo jadę do studia nagrywać z Adamem unboxing (czego, dowiecie się później)!

Odwaga Pokimane nie sprawi, że przestaniemy się malować, nie o to w tym wszystkim chodzi. To w czym pomoże, to pokonanie wstydu. Wstydu przed sobą i własną twarzą.

P.S Dajcie znać w komentarzach co was najbardziej w tej sprawie interesuje. Żebym nie pominęła niczego, co może Was zainteresować. Będzie o cyckach, będzie o makijażu i z pewnością będzie bardzo szczerze (tekst planowany jest na weekend)!

Stream Pokimane!

Twitter Tiger Lily

[Źródło: kotaku.com]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze