Robert Pattinson nowym Batmanem

  • Autor: Kamila Zielińska
  • Opublikowano: 01 Czerwiec 2019
  • Komentuj 9

Warner Bros zadecydowało! Dawny Edward Cullen z sagi Zmierzch wcieli się w rolę Batmana. Tym samym z błyszczącego w świetle wampira, Robert Pattinson przebranżowi się w mrocznego rycerza. Jest to oficjalna decyzja wytwórni, która jeszcze kilka dni temu rozstrzygała również kandydaturę Nicholasa Houlta, również zdolnego Brytyjczyka, którego w tym roku możemy oglądać choćby w Dark Pheonix czy tytułowej roli w filmie Tolkien.

Obaj panowie mają w sobie coś z eleganckiego niechluja, obaj również mają w swoim portfolio masę przyzwoitych filmów. Jeżeli wydaje Wam się, że dawny wampir adorator nie sprosta zadaniom Batmana, to możecie się mocno zdziwić. Nie raz udowodnił już, że radzi sobie również z innymi rolami, choćby w dobrze ocenianym filmie Woda dla Słoni. 

Robert Pattinson wpasował się w wizję reaktywowanego Batmana Matta Reevesa, jednocześnie został najmłodszym aktorem grającym tę postać. Rewelacje te potwierdził serwis Deadline, który poinformował o ostatecznej decyzji filmowców Warner Bros i ekipy z DC.

Co myślicie o wyborze Roberta Pattinsona na nowego odtwórcę roli Batmana? Teraz pozostaje czekać na pierwsze zdjęcia młodego aktora w roli Człowieka Nietoperza. Zdjęcia mają rozpocząć się na koniec tego roku, a film ma trafić do kin w 2020. 

 

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze