Rezydencja Lovecrafta na PC

  • Autor: Kamila Zielińska
  • Opublikowano: 06 Sierpień 2018
  • Komentuj 3

Modularna gra planszowa w stylu dungeon crawlera, i klimatem mrocznym jak wyobraźnia Lovecrafta, zostanie wydana na PC w formie przygodówki. Premiery możemy się spodziewać na początku przyszłego roku na Steamie.

 

Do tej pory na Steamie możemy zagrać jedynie w przeniesioną na komputery wersję oryginalnej planszówki, jednak przygodówka będzie luźną adaptacją opartą o licencję planszówek, a rodzaje wrogów czy przygód nie są do końca znane. To co jednak wiemy to to, że powrócimy do miasteczka Arkham, w którym całą drużyną badaczy eksplorować będziemy okolice w poszukiwaniu wskazówek dotyczących morderstw i zaginięć. Standardowo.

Gra przewidziana jest na jedną osobę, jednak i tak przyjdzie nam sterować całą, czteroosobową drużyną. Jak dokładnie będzie wyglądało przełączanie się między bohaterami  jeszcze nie wiadomo.

Twórcy gry z Luckyhammers (autorzy nadchodzącego Terraforming Mars, adaptacji innej strategicznej planszówki) planują, że gra wydana zostanie przez Asmodee Digital w pierwszym kwartale przyszłego roku.

[Źródła: waytoomany.gamesstore.steampowered.com]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze