RedDeer.Games chce podbić również PlayStation

  • Autor: PefriX
  • Opublikowano: 22 Wrzesień 2023
  • Komentuj 0

RedDeer.Games, jeden z najszybciej rozwijających się twórców i wydawców gier indie, ogłasza poszerzenie swojej działalności o kolejną ważną platformę – PlayStation. Jedna z pierwszych produkcji studia, ciesząca się uznaniem, gra Cyber Protocol, jest już dostępna dla graczy konsoli PS.

RedDeer.Games chce podbić również PlayStation

Nawiązując współpracę z PlayStation, RDG dołącza tym samym do ostatniego z konsolowych gigantów. Aktualnie deweloper jest już obecny na wszystkich najważniejszych platformach, począwszy od Nintendo Switch, na którym specjalizuje się i działa najdłużej, poprzez Xbox, PC i iOS. Gracze mogą spodziewać się wyjątkowych premier niezależnych gier jeszcze w tym roku na konsoli PlayStation.

Gry z portfolio RDG, które jeszcze w tym roku pojawią się na nowej platformie to między innymi: Deflector, Bit Orchard, Little Mouse's Encyclopedia, Broken Universe oraz reky. Cyber Protocol jest już dostępny w PlayStation Store. Cóż to oznacza dla graczy? Większą ilość gier, niezależnie od tego, na czym grają! Pojawienie się RedDeer.Games na PlayStation to po prostu dobra wiadomość.

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze