Recenzje AC Valhalla są zaskakująco… pozytywne!

  • Autor: Patryk "PefriX" Manelski
  • Opublikowano: 10 Listopad 2020
  • Komentuj 0

Deklaruję wszem i wobec, że jestem fanem oryginalnego Assassin's Creed, który miał swoje bolączki, ale wydawał się w miarę oryginalny. Po ostatnie dwie odsłony nie sięgałem, bo jakoś nie miałem ochoty na tego typu RPG-owatego sandboksa, którego z Assassin's Creed łączy głównie nazwa. Przyznaję jednak, że jak typowy chłopiec, na wieść, że będę mógł pograć wikingiem, skusiłem się na Assassin's Creed: Valhalla! I totalnie nie żałuję.

Assassin's Creed: Valhalla ma problemy, ale daje radę!

Na moją recenzję będziecie musieli chwilkę poczekać, ale już teraz zdradzę, że jestem pozytywnie zaskoczony tym tytułem. Jak widać nie tylko ja, bowiem recenzenci na całym świecie generalnie chwalą Assassin's Creed: Valhalla. Co prawda znalazły się redakcje, dla których to tytuł 10/10 lub gra roku, ale są również te, które widzą w dziele Ubisoftu gniota lub coś kompletnie nieudanego.

Jak prezentuje się średnia? Generalnie Assassin's Creed: Valhalla zbiera noty na poziomie 8/10 lub 8,5/10. Krytycy ciepło przyjęli przygody wikingów i jako największą bolączkę gry, wskazują jej problemy techniczne. Możemy zatem spodziewać się, że z czasem będzie tylko lepiej, bowiem są to rzeczy, które można z czasem naprawić.

Zanim jednak zakrzykniecie z radości, to pamiętajcie, że są to jedynie opinie recenzentów. Nie gwarantują one, że akurat Wam Assassin's Creed: Valhalla się spodoba. Może okazać się, że jednak nie trafi w Wasze gusta, co warto brać pod uwagę. Dlatego zawsze warto sprawdzać samemu. Jeśli jednak ktoś jest uprzedzony do opinii recenzentów, niech poczeka kilka dni.

Assassin's Creed: Valhalla oficjalną premierę ma dzisiaj i w związku z tym wszyscy zainteresowani będą mogli zagrać oraz wypowiedzieć się na temat tejże produkcji. Zdaję sobie sprawę, że niektórzy cenią bardziej opinię graczy, niż tych „przekupionych” recenzentów, jak to często można przeczytać. Ze swojej strony powtórzę, że zadziwiająco dobrze się bawię, a jeśli chcecie nabyć Assassin's Creed: Valhalla w rozsądnej cenie to zapraszam tutaj!

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze