Rakietowe autka do kupienia

  • Autor: Adam Berdzik
  • Opublikowano: 03 Luty 2017
  • Komentuj 0

Niedługo także offline!

Niedługo także offline!

Rocket League wchodzi do prawdziwego świata za pomocą producenta zabawek Zag Toys, który stworzy specjalną linię samochodzików, dzięki którym w Rocketa zagracie też offline. Samochodziki - jaki chłopak nie miał za młodu przynajmniej kilku w swojej kolekcji? Była to pozycja niemal tak samo obowiązkowa jak żołnierzyki czy piłka do nogi. Dlaczego by więc nie wrócić dziś do czasów młodości? To samo pytanie zdali sobie deweloperzy z Psyonix i doszli do wniosku, że seria nowych zabawek z Rocket League może być strzałem w dziesiątkę. Wraz z Zag Toys została przygotowana seria samochodzików wzorowanych na tych jakie spotkacie w cyfrowej wersji Rocket League. Resoraki wyposażone są w bardzo prosty napęd, w którym nakręcamy sprężynę ciągnąć autko do tyłu i następnie wypuszczamy z rąk. Na pewno dobrze znacie ten mechanizm:
Zag Toys wypuszczą początkowo dwanaście autek, obejmujących takie modele jak Octane, Dominus, Masamune, Hotshot, Grog, X-Devil, Merc czy Backfire. Co ciekawe: producent nie powie Wam jakie modele znajdziecie w konkretnym zestawie, bo kupujecie go w ciemno. Nie zabraknie też obowiązkowej ''rocketowej'' piłki, dzięki której będziecie mogli zagrać w hit od Psyonix nawet nie dotykając komputera. Szczęściarze w swoich zestawach znajdą specjalne, zmieniające wygląd samochodzików w grze, kody do Rocketa. Niestety, nie ma na razie planów pojawianie się zabawek w Polsce, jedyne o czym informuje producent to to, że w Ameryce Północnej autka wejdą do sprzedaży już tej wiosny.

Ah, łezka się oku kręci...

Ah, łezka się oku kręci...

[źródło: rocketleaguegame.com, venturebeat.com, polygon.com]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze