Motoryzacyjne trio znów w akcji

  • Autor: Bartek Stopyra
  • Opublikowano: 23 Sierpień 2018
  • Komentuj 0

The Grand Tour Game będzie grą wyścigową wzorowaną na show Amazon Prime o tej samej nazwie. W naszej podróży będzie towarzyszyć nam legendarne już trio prowadzących  Top Gear, a ostatnio The Grand Tour - Jeremy Clarkson, Richard Hammond oraz James May.

W grze Amazon Game Studios wcielimy się w jednego z trzech charyzmatycznych prowadzących i stawimy czoła wyzwaniom znanym z internetowego show. Produkcja będzie dostawać cotygodniowe aktualizacje zawierające nowe samochody, lokalizacje i wyzwania, z którymi gospodarze programu The Grand Tour będą się zmagać w trzecim sezonie programu.

Wóz strażacki podgrzeje atmosferę split-screena

The Grand Tour Game to wyścigówka oferująca tryb single- i multiplayer, w tym split-screen dla czterech graczy, wymyślne power-upy takie jak High Tea, które rozrzuca po drodze filiżanki dziurawiące opony oraz ekscentryczny humor Clarksona, Hammonda i Maya. Czy będzie to mieszanka na sukces pomimo dość kiepsko wyglądającej grafiki w trailerze?

Gracze PlayStation 4 i Xbox One będą mogli odpowiedzieć na to pytanie najprawdopodobniej wraz ze startem trzeciego sezonu The Grand Tour, którego premiera powinna mieć miejsce na przełomie listopada i grudnia.

Supersamochody i humor z show - czego chcieć więcej?

[Źródła: thesun.co.ukvariety.comdigitalspy.com]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze