Project Cars 2 w tym roku

  • Autor: Adam Berdzik
  • Opublikowano: 09 Luty 2017
  • Komentuj 3

Takie cudo nawet w 12K!

Takie cudo nawet w 12K!

To już oficjalne - w Project Cars 2 zagramy pod koniec tego roku. Grę stworzy studio Slightly Mad, a wyda ją Bandai Namco. Mamy też oficjalny trailer. Jedna z najbardziej wymagających gier wyścigowych powróci jesienią 2017. Technologicznie gra ruszy sporo do przodu, bo będzie mogła na przykład wykorzystywać technologię wirtualnej rzeczywistości. Do tego dochodzi około 170 samochodów różnych marek, 60 torów wyścigowych i, co ważne, zmienne warunki pogodowe - od palącego słońca, poprzez rzęsisty deszcz, aż po opady śniegu.
A jeśli macie naprawdę potężny sprzęt i sporo gotówki to możecie kupić sobie trzy monitory 4K i połączyć je w jeden ''panoramiczny kokpit wirtualny'' o rozdzielczości do 12K. ''Naszym wspólnym celem w Slightly Mad Studios jest stworzenie symulacji wyścigów, którą można by porównać do prawdziwego świata'' mówi odpowiedzialny za grę Stephen Viljoen. ''Realizm i autentyczność są najważniejsze dla Project CARS 2, dlatego dokładamy wszelkich starań by kierowcy wyścigowi, deweloperzy, artyści i inżynierowie dźwięku realizowali naszą wizję gry, która zabiera graczy na wyjątkową samochodową przygodę'' dodaje  Viljoen. Project Cars 2 pokaże się na PC, PS4 i Xboxa One pod koniec tego roku.

Byle do jesieni!

Byle do jesieni!

[źródło: Bandai Namco Entertainment Americagtplanet.netpcgamer.com]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze