Rainbow jednak w Polsce?

  • Autor: Adam Berdzik
  • Opublikowano: 02 Październik 2017
  • Komentuj 1

Polscy fani Rainbow Six Siege jednak dostaną obiecaną im mapę? Jeśli wierzyć przeciekom to tak! Do tego Ubi zdążyło już skończyć drugiego polskiego operatora, ale czeka z jego ogłoszeniem na koniec rozgrywek ESL.

Wakacyjna ''Operacja Zdrowie'' oznaczała dla Polaków, że stracili swój sezon. Mieliśmy dostać dwóch operatorów GROMu i swoją własną, polską mapę, ale Ubi zdecydowało, że gra musi zostać naprawiona i zostało to zrobione kosztem naszego dodatku. Ostatecznie Ubisoft dodał polską operatorkę imieniem Ela, ale nad Wisłą liczyliśmy na więcej.

I może się okazać, że sprawa polskiego sezonu jeszcze nie upadła. Informacje pochodzą od użytkownika 4chana o ksywce Leakbro, który w przeszłości zdradzał informacje dotyczące kolejnych aktualizacji w grze i jak do tej pory nie mylił się. Tym razem Leakbro ujawnił, że Ubisoft zamierza wrzucić do R6 polską mapę, ale nastąpi to dopiero w przyszłym roku. Mowa jest też o kolejnym polskim operatorze, tym razem mężczyźnie, ale z jego debiutem w grze musimy poczekać do zakończenia rozgrywek w ramach ESL. Polak, jak i nadchodzący dwaj operatorzy z Korei Południowej, mają totalnie zmienić grę. 

Leakbro już wcześniej był autorem przecieków, jak do tej pory jego rewelacje się potwierdzały

A kiedy już przy zmianach w grze jesteśmy, co powiecie na pomysł wprowadzenia do niej klasycznego trybu “Capture the Flag”? Taki pomysł ma krążyć po głowach twórców Rainbow Six, niestety źródło nie ujawnia tutaj żadnych szczegółów, nie wiemy jak dokładnie ma to wszystko wyglądać, ani kiedy mogłoby trafić do Rainbow.

To jeszcze nie koniec nowości, bo kilka zmian dotknie operatorów. Thatcher straci swoje ładunki wybuchowe, w zamian dostanie czwartego granata z impulsem elektromagnetycznym i granaty błyskowe. Leakbro napisał też o elitarnych mundurach: swój ma niedługo dostać Jager, a  wspomniany przed chwilą Thatcher elitarny mundur założy w grudniu.

Pamiętajcie tylko, że są to wszystko nigdzie niepotwierdzone informacje, choć ich źródło możemy uznać za wiarygodne. Jak będzie wyglądała polska mapa i gdzie powinna zostać umiejscowiona? I czego możemy się spodziewać po drugim, tym razem ofensywnym, operatorze z Polski?

No to co drogi Ubi? Może zdecydujecie się na Kafla projektu Gracjana Krawczyka?

[źródło: reddit.com]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze