Rage 2, Borderlands 3, Gears of War 5?

  • Autor: Patryk "PefriX" Manelski
  • Opublikowano: 10 Maj 2018
  • Komentuj 1

Nie mnie oceniać, czy to sprytny chwyt marketingowy, czy też rzeczywiście ktoś puścił parę z ust. Niemniej być może coś jest na rzeczy, bowiem kanadyjski oddział sieci sklepów Walmart wzbogacił się o całkiem ciekawą ofertę. W spisie nowych tytułów znajdziemy nowego Splinter Cella, Rage 2, Borderlands 3, Just Cause 4,  Gears of War 5 – czy trzeba dalej wymieniać?

Oczywiście powyższe informacje należy traktować z przymrużeniem oka. Póki deweloperzy lub wydawcy oficjalnie czegoś nie potwierdzą, mamy jedynie zwykłe ploteczki. Niejednokrotnie bywało jednak, że takie przecieki okazywały się więcej niż prawdziwe. Dlatego trzymamy rękę na pulsie i szukamy dalszych poszlak!

Skoro w ofercie kanadyjskiego Walmartu pojawiła się spora lista niezapowiedzianych jeszcze gier, to być może mamy do czynienia z niezłym przeciekiem lub zwykłym żartem. Nie oszukujmy się, ale takie kolosy jak nowy Splincer Cell, Rage 2, Borderlands 3, Just Cause 4, czy Gears of War 5 to nie byle co. Najwcześniej możemy oczekiwać ich ewentualnej zapowiedzi podczas tegorocznych targów E3. Nic jednak nie wskazywało na to,  aby któryś z tych tytułów (no, może poza Borderlands 3 i Gears of War 5) miałby w ogóle się pojawić.

Standardowo, zaraz po wyłapaniu przecieku, wszystkie informacje zostały usunięte. Nie ma się czym przejmować, to typowa procedura, która o niczym nie świadczy. Lista jest o wiele dłuższa i składa się z większej ilości produkcji, niż do tej pory wymieniłem:

Jak zatem sami widzicie, jest tego całkiem sporo, co w pewnym sensie dodaje wiarygodności doniesieniom Walmartu. Biorąc również pod uwagę, że jest to ogromna sieć sklepów, to prawdopodobieństwo na prawdziwość tych informacji zwiększa się. Niemniej przypominam – na ten moment to jedynie całkiem soczysta plotka. To kiedy to Borderlands 3?

[Źródło:  twitter.com 1twitter.com 2resetera.com]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze