MAMY TO! Borderlands 3 zapowiedziane!

  • Autor: Kamila Zielińska
  • Opublikowano: 28 Marzec 2019
  • Komentuj 3

Prace trwały już od 5 lat, ale dopiero kilka dni temu temat Borderlands 3 stał się gorący za sprawą teasera od Gearbox. teraz podczas konferencji wszystko stało się jasne. Borderlands 3 jest w drodze!

Aż zazdroszczę wszystkim uczestnikom PAX East, na którym to ogłoszono rewelacyjne wieści, bo trailer prezentuje się wybornie. Humor, charakterystyczna grafika, akcja, absurd i rewelacyjny dobór muzyki. Będzie hit? Oby tak!

Akcja gry rozegra się 5 lat po wydarzeniach z dwójki, ale o samej fabule wiemy niewiele. Więcej informacji zostanie podanych 3 kwietnia.

Oprócz tego na konferencji zapowiedziano Borderlands GOTY, Borderlands Ultra HD Texture Packs, Borderlands na Switcha oraz przygodówka od twórców bajki Rick and Morty. No postarali się w tym Gearbox Software!
 

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze