R.I.P Damage Inc.

  • Autor: Kamila Zielińska
  • Opublikowano: 17 Październik 2016
  • Komentuj 0

Tak powinni wyglądać bohaterowie gier!

Tak powinni wyglądać bohaterowie gier!

Czasem zdarza się tak, że gry i ich rodzice umierają zanim zdążą wyjść na świat. Jedenaście lat temu ten sam los podzieliła gra Damage Inc., opowiadająca o losach członków zespołu Metallica.

Jedna z grafik koncepcyjnych

Jedna z grafik koncepcyjnych

Z losami grupy miało to niewiele wspólnego, gra przedstawiać miała bardziej dzieje zespołu w post-apokaliptycznym świecie, gdzie prowadząc uzbrojony pojazd można było strzelać lub rozjeżdżać przechodniów. Serwis PtoPOnline uzyskał dostęp do połowicznie ukończonego etapu rozgrywki.
Koniec końców gra nie została ukończona a odpowiedzialne za nią angielskie studio Black Rock zostało zamknięte w 2011 roku przez Disney Interactive.
Jedyne czego doczekała się planowana na 2005 rok gra o Metallice, to trailer, który pojawił się na ich płycie St.Anger i kilka grafik koncepcyjnych. [Źródło: kotaku.com]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze