Pyre już tego lata!

  • Autor: Joanna Pamięta-Borkowska
  • Opublikowano: 31 Maj 2017
  • Komentuj 1

Studio Supergiant Games, znane z Bastionu i Transistora, poinformowało, że ich najnowsza gra, Pyre, pojawi się już w lipcu tego roku.

Pyre będzie cRPG, w którym przyjdzie nam kierować poczynaniami grupy wygnańców, zmuszonych do rywalizacji w starożytnych igrzyskach. Podróżować będziemy po wielkiej krainie Downside, ponoć nieporównanie większej od lokacji Bastionu czy Transistora. Postacie w naszej drużynie nie będą zwykłymi ludźmi – napotkamy wśród nich demony, harpie i wiele innych niezwykłych istot.

Gra pojawi się jednocześnie na dwóch platformach – PC, na Steamie oraz PlayStation 4. Jeśli zdecydujecie się na kupno gry przed premierą, dostaniecie 10 % zniżki. Cena regularna gry to 20 $. Premiera odbędzie się 25. lipca.

Ścieżka dźwiękowa stworzona przez Darrena Korba, tego samego kompozytora, który był odpowiedzialny za niesamowitą muzykę z poprzednich produkcji Supergiant Games, dostępna będzie na Steamie oraz stronie studia. Zawierać będzie ponad 90 minut utworów.

Przypominamy trailer z targów E3 2016:

Ja czekam z niecierpliwością… a Wy?

[źródło: gameguru.comsupergiantgames.com]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze