PvP w Wildlands dla wszystkich

  • Autor: Adam Berdzik
  • Opublikowano: 14 Wrzesień 2017
  • Komentuj 1

Od 21 do 25 września będą trwały otwarte beta testy trybu PvP w Ghost Recon Wildlands. Gracze wypróbują Team Deathmatch oraz sześć z dwunastu dostępnych w pełnej wersji klas postaci.

Nieważne czy Ghost Recon: Wildlands kupiliście czy nie - każdy chętny będzie mógł wypróbować tryb Ghost War na wszystkich platformach zupełnie za darmo. Ubi na swoim blogu ujawnia zasady gry PvP oraz napisało o klasach i ich podziale na trzy główne kategorie - szturmowiec, strzelec wyborowy oraz wsparcie.

W becie dostępnych będzie sześć, a w pełnej wersji aż 12 klas postaci - każdą z klas będzie można jeszcze dodatkowo modyfikować, tak by bardziej pasowała pod taktykę naszej drużyny. W kategorii szturmowca będzie można zagrać potężnie uzbrojonym tankiem lub zwinnym, idealnie nadającym się do flankowania przeciwników pointmanem. Wspracie, jak sama nazwa wskazuje, zajmie się głównie ułatwianiem życia innym kolegom - to on będzie dysponował  zwiadowczym dronem. Strzelca wyborowego chyba nikomu nie trzeba tłumaczyć. I tutaj uwaga - w Ghost War nie będzie respawnu, śmierć oznacza zakończenie rozgrywki dla tego gracza i znacznie osłabienie swojego zespołu.

Podczas bety dostępnych będzie pięć różnych lokacji (w pełnej wersji czekać ich będzie osiem), a my zmierzymy się w pojedynkach 4vs4 w systemie ''best of three''. Preload klienta rusza już 19. września i jak wspomniałem na wstępie nie musicie być właścicielem GR: Wildlands, żeby dać trybowi Ghost War szansę. A chyba warto. 

[źródło: blog.ubi.com]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze