Puk puk... Kto tam?

  • Autor: Broda ty
  • Opublikowano: 26 Październik 2014
  • Komentuj 4

Kup grę na Steam

< puk puk > A: Oho, pewnie pizza przyjechała, pójdę otworzyć. < bams! > B: Policja, na glebę! < dźwięki łamanych nadgarstków > C: Ty... to na pewno mieszkanie 3B?

http://youtu.be/pe7eYYjmr2E Mniej więcej tak na początku będzie wyglądać zabawa w Door Kickers - grze opartej o taktyczne akcje antyterrorystów. Później będzie już tylko gorzej - przyjdzie nam JEDNOCZEŚNIE ubijać terrorystów, ratować zakładników i rozbrajać bombę w klaustrofobicznych pomieszczeniach niewielkiego statku. Door Kickers to wciągająca, dość trudna i dająca sporo satysfakcji zabawa z tzw. widokiem "z góry" gdzie planujemy każdy ruch każdego członka oddziału. doorkickers1 Door Kickers nagradza nas punktami oraz "acziwmentami" za spektakularne akcje - jeżeli zaliczymy misję jednym człowiekiem, zmieścimy się w czasie albo przejdziemy mapę bez używania aktywnej pauzy. Zarówno my, jak i terroryści wykonujemy akcje w tym samym czasie, ale możemy na chwilę spauzować grę, by przemyśleć kolejne ruchy lub wycofać rannych ludzi. Nasz oddział awansuje, antyterroryści zdobywają poziomy i rangi, później będziemy mogli zakupić inne wyposażenie lub nadać im inne klasy - na przykład szturmowca, czy "tarczownika". doorkickers2 Zabawę w Door Kickers dodatkowo rozwija wbudowany w grę edytor map oraz połączenie z Steam Workshop - mapy stworzone przez społeczność gry możemy pobierać bezpośrednio jednym kliknięciem na Steam. Pierwsze mapy w Door Kickers przejdziemy bez najmniejszego problemu - opierają się o likwidację paru kolesi w szortach, którzy zajadają się pizzą. Z czasem będziemy musieli ratować ludzi, którzy mogą skończyć tragicznie jeżeli terroryści tylko zauważą coś niepokojącego. Innym ciekawym elementem jest możliwość nagrywania najciekawszych misji i dzielenia się tymi nagraniami bezpośrednio poprzez grę. Fajne? Jak najbardziej! doorkickers3

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze