PUBG w stylu Pimp My Ride

  • Autor: Adam Berdzik
  • Opublikowano: 19 Lipiec 2018
  • Komentuj 3

Pamiętacie program Pimp My Ride na MTV? West Coast Customs, ten sam warsztat co w programie, przygotował specjalnego busa dedykowanego PUBG. Co ciekawe - można go wygrać dla siebie, ale niestety trzeba być mieszkańcem Stanów Zjednoczonych

Pimp My Ride to jeden z flagowych programów MTV pierwszej dekady XXI wieku. Uczestnicy zgłaszali się ze swoimi gruchotami, a mechanicy z West Coast Customs (WWC) i prowadzący program raper Xzibit przerabiali je na motoryzacyjne perełki.

Teraz West Coast Customs dostali kolejne zlecenie, tym razem pochodzące od samego Brendana Greene'a aka PlayerUnkown, pomysłodawca i główny twórca PUBG. W związku ze startem wydarzenia ''Summer of PUBG'' i zbliżającym się Comic Conem w San Diego WWC przygotowało specjalnego PUBGbusa, który trafi jako główna nagroda do jakiegoś szczęśliwca.

West Coast Customs w swoim stylu odpicowało busa. Znajdziecie tam znane wszystkim graczom PUBG patelnie występujące w roli lusterek bocznych, kilka telewizorów oraz cztery Xboxy One do grania. Do tego dochodzi charakterystyczny żółty kolor busa oraz zielone logo Xboxa na przednim grillu. Zresztą sam Greene też wydaje się zadowolony, popatrzcie:

Tego vana mogą wygrać niestety tylko mieszkańcy Stanów Zjednoczonych, którzy ukończyli 18 rok życia. Szkoda, bo bus rzeczywiście wygląda jak marzenie każdego battle royale'owca.

[źródło: Xbox YouTube, summerofpubg.com]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze