PUBG dostaje event mode

  • Autor: Adam Berdzik
  • Opublikowano: 22 Marzec 2018
  • Komentuj 1

''Wreszcie!'' zakrzyknie każdy fan PlayerUnknown’s Battlegrounds, zwłaszcza po tym jak zobaczył jak to wygląda u Epiców i Fortnite. Do PUBGa trafi ''Event Mode'' wprowadzający do gry czasowe wydarzenia. 

Na czym ma to dokładnie polegać? Wszystkiego możecie dokładnie dowiedzieć się na Steamie, ale w skrócie jest do bardzo podobny pomysł do tego co od dłuższego czasu z powodzeniem stosuje się w największym rywali PUBGa - Fortnite. 

Bluehole zapowiada, że na specjalnych eventowych serwerach znajdziecie możliwości, których nie da się zrobić na zwykłych serwerach. Dodatkowo, specjalnie na potrzeby poszczególnych wydarzeń, w grze znajdzie się nowa zawartość dostępna przez określony czas. 

Pierwszy krok zrobiony, czekamy na resztę!

Mamy też pierwszy event, choć na razie tylko na serwerach testowych, ale ma szybko trafić do pełnoprawnej gry. Deweloperzy sami przyznają, że nie będzie on czymś wielkim. Na ten moment wydarzenie bardziej ma służyć przetestowaniu nowego systemu, niż wprowadzeniu jakiś karkołomnych rozwiązań.

Sprawa ma się tym razem dość prosto - zrzuceni zostaniecie na Erangel, ale wielkość drużyny zostanie powiększona do ośmiu graczy. Na Steamie przeczytacie jeszcze, że we wspomniany wyżej event zagracie tylko w widoku z trzeciej osoby.

Jak mówiłem - nic wielkiego, ale przynajmniej jest jakiś ruch w interesie, bo PUBG nieco ostatnio zaczął odstawać od tego co proponuje Fortnite. Swoją drogą, jestem pewien, że pamiętacie mini burzę wywołaną przez Bluehole, które twierdziło, że Fortnite jest nieco zbyt podobny do ich gry. Teraz role wydają się odwracać. 

[źródło: steam.com]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze