Przyszłość Sony o 21:00

  • Autor: Adam Berdzik
  • Opublikowano: 07 Wrzesień 2016
  • Komentuj 0

Czekamy, czekamy!

Czekamy, czekamy!

Już tylko kilka godzin dzieli nas od nowojorskiej konferencji Sony, na której producent konsol spod znaku PlayStation ma zaprezentować przyszłość swojej marki. Slima widzieliśmy, pokażą w końcu Neo? Sporo plotek krąży w okół dzisiejszego spotkania w Nowym Yorku. Mowa jest choćby o tym, że na konferencji maja pojawić się przedstawiciele Rockstar (Red Dead Redemption 2, a może jakiś remaster ''jedynki'' na Neo?). Atmosferę podkręcają jeszcze deweloperzy z BioWare, którzy każą nam ''być w gotowości''. Ale pewnie to nie gry będą gwiazdami dzisiejszego wieczoru, a konsole. W kwestii PS4 Slim Sony ma pewien kłopot - w internecie już teraz możecie znaleźć filmy, w których szczęśliwcy rozpakowują swojego Slima, mimo tego, że konsola nie została jeszcze nawet oficjalnie zapowiedziana! Slim Slimem, to w końcu tylko (a może aż?) odchudzone klasyczne PS4. Dużo większym wydarzeniem będzie, jeśli oczywiście do niego dojdzie, oficjalna prezentacja PS4 Neo, czyli potężniejszej wersji ''czwórki'', która ma bezproblemowo radzić sobie z VR oraz wyświetlaniem gier w rozdzielczości 4K. Neo będzie też odpowiedzią na Xboxa One Scorpio, o którym wiemy już od jakiegoś czasu.

Pokażą nam w końcu Neo?

Pokażą nam w końcu Neo?

Kolejną sprawą jaką Sony może dziś poruszyć jest kwestia usługi PlayStation Now, która oczywiście w Polsce nie działa. Za to w USA gracze od dwóch lat mogą cieszyć się streamingiem gier od Sony, które mogą odpalać zarówno na PS4 jak i komputerach osobistych. Now od niedawna dostępne jest też w Wielkiej Brytanii. Czas na resztę Starego Kontynentu? Nie zdziwiłbym się gdyby wraz z prezentacją Neo Sony pokazało także nieco więcej gier na VR, w końcu jest to jeden z głównych powodów, dla którego Japończycy boostują PS4. Cóż, na razie wszystko o czym mówię to spekulacje, na pełen obraz sytuacji musimy poczekać do 21:00. Jeśli chcecie zobaczyć co Sony przygotowało na Nowy York to możecie zobaczyć to tutaj;
[źródło: gamespot.com, twiter.comblog.eu.playstation.com]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze