Przerobili Łotra 1 bo Trump?

  • Autor: Adam Berdzik
  • Opublikowano: 13 Grudzień 2016
  • Komentuj 1

Trump zaliczy jakieś cameo w Łotrze 1?

Trump zaliczy jakieś cameo w Łotrze 1?

Zbliża się bojkot Gwiezdnych Wojen? Zwolennicy Donalda Trumpa twierdzą, że po wyborach prezydenckich do filmu dodano sceny, które stawiają Trumpa w złym świetle. Kampanii, która nawołuje do bojkotu filmu, przewodzi Jack Posobiec z organizacji ''Obywatele dla Trumpa'', który twierdzi, że po wygranych przez jego kandydata wyborach, do Łotra 1 dodano sceny, które stawiają przekłamują rzeczywistość i oczerniają Trumpa.
_92904786_disgusting
''Starają się użyć tego filmu, żeby wcisnąć ludziom fałszywą narrację, że Trump jest rasistą'' grzmi zwolennik prezydenta-elekta. Wszystko zaczęło się od usuniętego już wpisu scenarzystów Łotra 1 Chrisa Waltza i Gary'ego Whitta, którzy po wyborach w USA nie kryli swojego niezadowolenia z ich wyników. ''Zauważcie, że Imperium jest organizacją białych suprematystów'' powiedział Waltz. Whitta szybko dodał, że ''walczy z nim wielokulturowa grupa dowodzona przez odważną kobietę'' co jest dość jednoznacznym nawiązaniem do Hillary Clinton. Mało tego, Whitta zamieścił nawet wpis, który sugeruje, że Trump jest nazistą, z którego później przeprosił:
Dlatego zwolennicy Trumpa organizują się pod hashtagiem #DumpStarWars, bo uważają, że filmie znalazły się nowe sceny, które mają wyolbrzymiać negatywy dotyczące postawy Trumpa. Z nowym prezydentem USA można się zgadzać lub nie, ale jego zwolennicy proszą Disney'a żeby nie upolityczniał swoich filmów. _92904147_hollywood Czy rzeczywiście do Łotra 1 dodawano sceny, które mają zaszkodzić wizerunkowi Trumpa? Sam Waltz zdecydowanie zaprzecza:
Ale jak jest naprawdę będziecie mogli przekonać się już w tym tygodniu, bo polska premiera Łotra 1 zaplanowana jest na najbliższy czwartek.

Disney, you're fired!

Gwiezdne Wojny polityczne? Przekonamy się w czwartek

[źródło: twitter.com, bbc.com, metro.co.uk]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze