Przegląd YouTube odc.7

  • Autor: Adam Berdzik
  • Opublikowano: 26 Październik 2015
  • Komentuj 2
^8D258312F3F47485736DC566CA3A35E9739BAE07243EEF510F^pimgpsh_fullsize_distr Tak jak zwykle w ''Przeglądzie YouTube'' wraz z naszymi czytelnikami wyszukujemy najciekawsze filmiki jakie trafiły na serwis. I tym razem nie zabraknie nieco stukniętych filmów znalezionych w odmętach YouTuba. Filmy pochodzą z kilku źródeł - niektóre to podsyłane przez Was filmy, które wpadły Wam w oko. Często zdarza się też, że sami jesteście autorami pokazywanych tutaj propozycji. Jak co dwa tygodnie przygotowaliśmy dla Was listę naszych faworytów. Zaczynamy!

Największe wpadki lektorów od SuperFoobar2011

Te głosy znacie wszyscy nawet jeśli nie do końca kojarzycie te twarze. Trójka jednych z najpopularniejszych polskich lektorów telewizyjnych opowiada o kulisach swojej pracy, a dokładnie o swoich największych wpadkach. Kiedy ''królewskie'' robią się ''kurewskie'' dowiecie się dzięki kanałowi SuperFoobar2011.

Metal Gear Solid V: The Phantom Pain od Mega64

Nie jest chyba dobrze kiedy traci się kontakt z rzeczywistością, a ten fan MGS'a najwyraźniej dalej znajduje się w świecie gry. W roli Snake'a spisuje się jednak doskonale i nie można odmówić mu znajomości podstawowych zasad jakim kierować się powinien każdy członek oddziałów specjalnych.

Real Mjolnir od Sufficiently Advanced

_8Xhzt5YQI Mjolnir to potężny oręż nordyckiego boga Thora syna Odyna. Każdy kto go dzierży będzie mógł skorzystać z jego niezwykłej mocy. Jest jednak pewien szkopuł, aby móc skorzystać z potęgi Mjolnira musimy zostać przez niego uznanych za godnych, a to wcale nie taka prosta sprawa.

Real Rocket League od CorridorDigital

Rocket League bije ostatnio rekordy popularności na Steamie. Zastanawialiście się kiedyś jak wyglądał by taki mecz naprawdę? My też nie, ale panowie z kanału CorridorDigital już tak. Efekt? Zobaczcie sami!

Halloween Costumes - Easy To Get It Wrong od Third Leg Studios

Zbliża się pierwszy listopada i w amerykańskiej tradycji jest to dzień przebieranek. Choć uczestniczą w tym głównie dzieci to i dorośli potrafią nieźle zaszaleć. Są jednak pewne granice, których lepiej nie przekraczać. Gdzie się one zaczynają? Zobaczcie film Third Leg Studios.

Zgazu Tanoga! od itvp

Nie przejmujcie się jeśli nie macie najlepszych skojarzeń z polskimi kampaniami społecznymi - nie ma się co oszukiwać najczęściej są one słabe. Ale spot promujący bezpieczną jazdę i dobre zachowanie na drodze należy do kilku wyjątków, na które warto rzucić okiem. I noga z gazu!

Polak Potrafi - Zbudować Wioskę Fantasy od Wioska Fantasy

Ha! Tego jeszcze nie było! Pewien pasjonat z naszego kraju postanowił zbudować... własną wioskę fantasy! To nie żart! Jemu i jego znajomych zajęło to parę lat, ale efekt jest piorunujący! Wydawać by się mogło, że zaraz wyskoczą z niej chłopy z widłami! Super sprawa!

Official PlayStation Holiday 2015 Commercial od PlayStation

Ach, niby tylko reklama PlayStation, ale ma w sobie coś co sprawiło, że zwróciliśmy na nią swoją uwagę. Może to ten mały bawiący się R2-D2 chłopczyk, który po tylu latach dalej zafascynowany jest światem Gwiezdnych Wojen...?

GTA 5 - Back to the Future od GTA Series Videos

_pIps Zeszły tydzień upłynął pod znakiem ''Powrotu do przyszłości 2'' bo 21 października był dniem, do którego główny bohater przybył z lat 80-tych ubiegłego wieku. W związku z szałem na ''Powrót'' powstało kilka minifilmów, w tym ten z GTA, który przenosi nas w klimat jednego z najlepszych filmów familijnych w historii.
''Powrotem do przyszłości'' zamykamy siódmy odcinek jarockowego przeglądu, mamy nadzieję że dobrze się bawiliście!  Pamiętajcie, żeby wysyłać do nas na adres [email protected] Wasze propozycje do Przeglądu. Pamiętajcie tylko by w tytule maila dodać ”Przegląd YouTube”. Widzimy się w następnym odcinku już za dwa tygodnie! Do zobaczenia!

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze