Przegląd 30 gier free2play

Bywają takie sytuacje kiedy siadacie przed komputerem i chcielibyście w coś pograć, ale mimo posiadania 200-300 gier na Steam "nie mam, w co grać". Każdy kto gra i ma czas na granie przechodzi przez taki okres. Wtedy pojawia się pomysł wydania pieniędzy na grę... ale spojrzenie do zawartości portfela skutecznie odsuwa taką myśl. No to może coś z gier free to play? Przed Wami przegląd 30 mniej i bardziej popularnych produkcji, które pobrać i przetestować można za darmo.
W zestawieniu znajdziecie 30 gier - wśród nich popularne produkcje jak War Thunder albo Heroes of the Storm, ale również nieco perełek zasługujących na uwagę. Znajdzie się coś dla fanów turowych produkcji (np. XCOM) ale w sieciowej formie, coś dla fanów wokselowych slasherów (coś innego niż Trove) albo coś dla graczy wielbiących dynamiczną jajcarską strzelankę bez żadnych mikropłatności.

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze