Przed Wami Crash Bandicoot 4: Najwyższy Czas

  • Autor: Patryk "PefriX" Manelski
  • Opublikowano: 23 Czerwiec 2020
  • Komentuj 1

Jamraje, przygotujcie się! Najwyższy czas (dosłownie), aby Crash z rozpędu wskoczył w 2020 rok, w zupełnie nowej, stworzonej od podstaw, grze “Najwyższy Czas”. Activision Blizzard, Inc. oraz deweloperzy z Toys for Bob, oddają w ręce fanów najprawdziwszą kontynuację oryginalnej trylogii, zatytułowaną Crash Bandicoot 4: Najwyższy Czas. Nasze kochane szalone torbacze powracają – wygłupiają się, wariują i skaczą, pakując się w konflikty o kosmicznej skali, odkrywając ekspansywne nowe światy, poznając nieoczekiwanych sojuszników, tocząc bitwy na śmierć i życie z bossami oraz dzierżąc nowe, potężne Maski Kwantowe, które muszą zostać zebrane i połączone, aby przywrócić porządek we wszechświecie.

Crash Bandicoot powraca i to nie w remasterze!

Crash Bandicoot 4: Najwyższy Czas nie jest remasterem, ale pierwszą od dziesięciu lat, opracowaną od podstaw, produkcją uznanej marki Crash. By to uczcić, Toys for Bob z ekscytacją przedstawia fanom Crasha świeży styl artystyczny, który zachowuje ducha franczyzy, a jednocześnie tchnie w serię nową osobowość i urok.

Cofając czas aż do końcówki Crash Bandicoot: Warped, nowa gra rozpoczyna się w momencie, gdy Neo Cortex, Dr.N.Trophy i Uka Uka stali się rozbitkami na dalekiej planecie. Po dziesięcioleciach bezowocnych prób, trio wreszcie ucieka, rozdzierając dziurę rozmiaru Złego Naukowca w materii czasoprzestrzeni. Teraz wszystkim, co stoi pomiędzy nimi, a całkowitym opanowaniem multiwersum, są dwa puchate torbacze z Wyspy N. Sanity.

Crash is back!

Podczas przygody gracze odkryją cztery Maski Kwantowe, strażników przestrzeni i czasu, które umożliwią im naginanie reguł rzeczywistości i zdobycie zaawansowanych sposobów pokonywania niebezpiecznych przeszkód. Ujawnionio już Maskę Czasu, która wszystko spowalnia, oraz Maskę Grawitacji, umożliwiającą jamrajom poruszanie się do góry nogami. Fani zobaczą ewolucję gry Crash, którą znają i kochają, a która została wyposażona w zaawansowane mechaniki rozgrywki, takie jak bieganie po ścianach, ślizganie się po szynach i kołysanie na linach.

Gracze będą mogli uczestniczyć w podróży jako Crash lub Coco, aby ocalić multiwersum, a nowe grywalne postacie, w tym diabelski Neo Cortex, również pojawią się w grze i zapewnią alternatywne spojrzenie na dążenie naszych bohaterskich jamrajów do pokonania ich nikczemnych nemezis.

Crash Bandicoot 4: Najwyższy Czas będzie dostępny w sugerowanej cenie detalicznej 59.99 dolarów. Gra pojawi się na PlayStation 4, PlayStation 4 Pro, Xbox One i Xbox One X już 2 października 2020r. Zamówienia w przedsprzedaży można składać już teraz.

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze