Promocja Warlords of Draenor? Tylko w McDonaldzie!

  • Autor: Adam Berdzik
  • Opublikowano: 07 Październik 2014
  • Komentuj 8
wow_china_mcdonalds Przez żołądek do MMO? Z takiego założenia wychodzi Blizzard chcąc w Chinach nakręcić koniunkturę na Warlords of Draenor, który premierę będzie miał już na początku grudnia. Dlatego doszło do dość niespotykanej kooperacji między producentem gier i fastfoodem. 20140924025012a0dwcl8dk1bitz9b

Redaktorzy serwisu Kotaku, który codziennie dostarcza nam informacji o najnowszych trendach i pomysłach jakie stosuje się na azjatyckim rynku gier, odwiedzili pekińską restaurację McD, która zmieniła się w prawdziwe WoWowską lokację.

china_mcdonalds_wow2

Pracownicy restauracji założyli na siebie gustowne czapeczki oraz koszulki i pozamieniali klasyczne do bólu tablice z menu na takie, które bardziej przypadną do gustu fanom gry Blizzarda. Wszystko oczywiście z obowiązkowymi symbolami zwaśnionych Hordy i Alliance'u.

Na drobnych zmianach się nie skończyło bo przed wybranymi McD pojawiły się iście epickie ozdoby wejść oraz kolumny, które wyglądają jakby były żywcem przeniesione z gry. W niektórych knajpach klienci mogą nawet dotknąć i sfotografować się z bardzo efektownie wyglądającą repliką młota Thralla.

mcdonalds-wow-tematico-restaurant-2Na sprzedaży jedzenia się nie kończy bo dzięki promocji chińscy gracze w WoWa dostaną od McD przedmioty, które będą mogli wykorzystać w grze - im wyższy rachunek tym lepszy item. Za zwykłe zamówienie nie dostaniecie niczego innego jak zwierzaka czy jakiś potion, ale wyobraźcie sobie zorganizowanie urodzin w takiej restauracji dla 20 osób?

Aby dodatkowo podkręcić przedpremierową atmosferę organizowane są także konkursy na najlepszy cosplay związany z grą, a samych restauracjach Blizzard udostępnia testowe stanowiska alphy Warlords of Draenor.

Restauracje pozostaną jamami ogrów do 4 grudnia, macie więc jeszcze czas by zabookować bilet lotniczy i na własnej skórze przekonać się jak smakuje średnio wypieczony ork w bułce. Podobno żyłowaty.

A czy Wy specjalnie dla World of Warcraft wybralibyście się do takiej knajpy? Takiej kampanii jeszcze u nas nie było i nie zapowiada się, żeby miała w najbliższym czasie zostać uruchomiona. Ale przyznacie, że taki WoWowski McD zyskuje sporo na uroku : )

mcdonalds-warcraft

cb0929mdl01-1411997337342 (1)

VnrH5Zf

world-of-warcraft-4

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze