Projekt Sound (PS) - MAZE OF SOUND - Man In The Balloon

  • Autor: Adam Zientarski
  • Opublikowano: 04 Sierpień 2013
  • Komentuj 0

Projekt Sound (PS) prezentuje: MAZE OF SOUND - Man In The Balloon

Maze Of Sound to formacja powstała w lutym 2012. Tworzą ją muzycy z bogatym doświadczeniem scenicznym: Kuba (wokal), Piotr (instrumenty klawiszowe, skrzypce), Rafał (gitara solowa), Krzysztof (gitara basowa) i Krzysztof (perkusja). W swoim dorobku posiadają materiał studyjny opublikowany w formie Epki "Man In The Balloon", zawierającej trzy utwory: "Rain Charmer", "Animal" i prezentowany przez nas utwór "Man In The Balloon".

Oficjalna strona zespołu: www.mazeofsound.com

http://youtu.be/APpBICVc-MQ

Oficjalny profil Projekt Sound:

Kanał ten poświęcony jest promowaniu zdolnych, lecz mających kłopoty z dotarciem do większej publiczności muzyków. Staramy się zapewnić widownie, oraz ogólne zainteresowanie dla osób tworzących swoje własne, oryginalne utwory. Zapraszamy do współpracy! Jeżeli uważasz, że Twoja muzyka powinna ujrzeć światło dzienne lub większe grono słuchaczy, wyślij nam link do utworu pod adres mailowy [email protected] . Daj szansę swojemu talentowi, i pozwól karierze nabrać tempa!

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze