Project Downfall trafi na Switcha

  • Autor: PefriX
  • Opublikowano: 09 Sierpień 2023
  • Komentuj 0

RedDeer.Games, niezależny deweloper i wydawca gier, ogłosił, że Project Downfall, stworzony przez MGP Studios i Solid9, trafi na konsole Nintendo Switch. Ta ekstremalna wizja alternatywnej przyszłości będzie dostępna dla konsolowych graczy jeszcze w tym roku.

Project Downfall trafi na Switcha

W Project Downfall – brutalnej, przepełnionej akcją strzelance osadzonej w alternatywnej wersji historii, znajdziesz się w centrum nowego porządku świata. Przygotuj się na prawdziwie hardcorową walkę semi-tactical, w pikselartowej oprawie retro zręcznościówek, ale w nowoczesnej odsłonie. Jesteś bezwzględnym, okrutnym "bohaterem" i pozostawiasz po sobie tylko krwawą miazgę.

Użyj supermocy, bezlitosnej siły, rozmaitych broni, używek i ultraszybkiej zręczności, aby oczyścić miasto ze wszystkiego i wszystkich, którzy są źli i plugawi. Z wieloma wyborami i konsekwencjami, akcja będzie gwałtowna, dzika i zaciekła, nie bez wpływu na twoje ciało i psychikę. Ale wszystko to dla wyższego dobra…

Aby pokonać wrogów prawa i porządku, będziesz zmuszony wykorzystać wszystkie dostępne w arsenale zasoby: supermoce, ulepszenia, zwiększone dawki medykamentów, wszystko, co da ci przewagę. Liczy się refleks, szybkość działania i świadomość otoczenia. Pamiętaj – nie istnieje możliwość regeneracji zdrowia, ponadto zwracaj uwagę na system poczytalności – daj z siebie wszystko. Nie spiesz się, fabuła jest nieliniowa, z ogromną liczbą dodatkowych zdarzeń po drodze i aż 12 różnymi zakończeniami.

Wcielisz się w rolę szeregowego pracownika jednej z korporacji. Jako człowiek uprzywilejowany chcesz w zamian dać coś od siebie państwu. Dlatego jako samozwańczy bohater wyruszasz nocą, by oczyścić miasto ze wszystkiego, co zagraża jego spokojowi. Gra jest obecnie dostępna na platformie Steam. Project Downfall ukaże się na konsoli Nintendo Switch. Ale kiedy? Informacje niedługo.

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze