Prequel Transference

  • Autor: Kamila Zielińska
  • Opublikowano: 20 Sierpień 2018
  • Komentuj 1

Transference ma potencjał. VR-owy tytuł z nutką grozy i tajemniczą fabułą oraz zespołem stresu pourazowego w tle. Rok temu zaprezentowany na E3, dzisiaj jest już blisko premiery, a jeśli chcecie go przetestować, to możecie sięgnąć po darmowe demo.

Premiera gry już 14 września, Ubisoft i SpectreVision zachęcają do ogrania dema, które, podobnie jak przy okazji Captain Spirit i Life is Strange 2, stanowi prequel do całej gry. Warto więc zagrać, niezależnie od tego czy grę planujecie kupić, czy nie. Zawsze to jakiś wstęp do historii.

Demo możecie pobrać na PS Store, bo dostępne jest tylko na PS4, mimo że cała gra pojawi się zarówno na konsolach jak i PC. Dostępna jest wersja ze wsparciem VR oraz bez.

Transference jest kolejnym dziełem, które ma łączyć gry z filmami. Technologia VR z pewnością przydaje się w tym celu, a pierwszoosobowa perspektywa pozwala wczuć się w bohatera. Tutaj z kolei przełączać możemy między perspektywą trzech osób, których umysły wgrane zostały w cyfrowy eksperyment szalonego naukowca. Zniekształcona, cyfrowa wersja rodzinnej relacji może okazać się mroczna i psychodeliczna, i w końcu zanosi się na grę, która naprawdę nas przestraszy.

Ubisoft sam określa grę mianem ''escape roomu'' w niepoczytalnym umyśle. Taka wizja do mnie przemawia, nie mogę doczekać się premiery i odpalenia dema. 

[Źródła: blog.us.playstation.comuploadvr.com]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze