Premium Battlefield I dla wszystkich

  • Autor: Adam Berdzik
  • Opublikowano: 04 Wrzesień 2018
  • Komentuj 0

Otwarta beta Battlefielda V startuje już lada dzień. Niestety, na premierę gry trzeba będzie poczekać aż do listopada, bo EA zdecydowało, że nie chce wydawać BF'a obok RDR2 i nowego CoDa. Dla niecierpliwych przygotowano specjalną ofertę - między 11, a 18 września będzie można zagarnąć dla siebie Premium Pass do Battlefielda I.

Wszyscy z Was, którzy zdecydowali się na zakup pre-ordera, lub opłacają abonament Origin Access, pewnie nie mogą się doczekać momentu końca pracy/szkoły, bo dla nich beta Battlefielda V wystartowała już dziś. Pozostała część graczy na dostęp będzie musiała poczekać do czwartku, wtedy bowiem oficjalnie startuje otwarta beta.

Testy Battlefielda V potrwają do 11 września i kolejną okazją, żeby w drugowojennego Battlefielda sobie pograć będzie dopiero premiera, ostatnio przesunięta z 19 października na 20 listopada. Co dano nam na osłodę? Między 11, a 18 września EA za darmo udostępnia przepustkę premium do Battlefielda I. Jeśli zdecydujecie się sięgnąć po premium, to zostanie ono z Wami już na zawsze.

Premium Pass do Battlefielda I obejmuje 4 dodatki i ponad 20 typów uzbrojenia. Jest do dobra okazja dla wszystkich, którzy przeoczyli rozdawane swego czasu pojedyncze dodatki, na nadrobienie zaległości. Na pewno umili Wam to nieco wydłużone oczekiwanie na premierę Battlefielda V.

Oczywiście Premium dostępne będzie na wszystkich platformach - PC, Xbox One oraz PS4. A teraz łapa w górę każdy, kto już dziś będzie ogrywał Battlefielda V! 

[źródło: origin.com]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze