Faith ma parcie na szkło

  • Autor: Adam Michailów
  • Opublikowano: 26 Maj 2016
  • Komentuj 2

Jakie losy czekają Faith tym razem?

Jakie losy czekają Faith tym razem?

Faith Connors biegiem zmierza na ekrany telewizorów. Jak donosi Deadline, Endemol Shine Studios zawarło z EA umowę na wyprodukowanie programu telewizyjnego, opartego na Mirror’s Edge. ''Widzimy Mirror’s Edge jako program telewizyjny dla publiczności na całym świecie”, powiedziała Sharon Hall, dyrektor Endemol Shine Studios w oświadczeniu dla portalu Deadline. ''Gra posiada silną, kobiecą protagonistkę, rzeszę zapalonych fanów i światową markę dzięki wspaniałej pracy wykonanej przez Electronic Arts i EA Dice” dodała. Niestety jakiekolwiek informacje dotyczące obsady telewizyjnej wersji Mirror's Edge nie zostały podane. Gra zawitała na nasze PC i konsole w 2008 roku. Rozgrywka osadzona w przyszłości opowiada historię młodej dziewczyny – Faith, która korzystając ze swojej niebywałej zwinności musi odnaleźć dowody na niewinność swojej siostry, niesłusznie oskarżonej o morderstwo. Premiera kolejnego tytułu, będącego rebootem, o nazwie Mirror’s Edge Catalyst zaplanowana jest na  dziewiątego czerwca 2016.
W 2016 mieliśmy już filmowe adaptacje Ratchet & Clank, Angry Birds, a niedługo na ekrany kin zawita Warcraft. Czy to najwyższa pora, by przyzwyczaić się do filmowych adaptacji znanych i lubianych gier? [źródło: Deadline]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze