Powstanie Death Stranding 2? Parodia na Steamie!

  • Autor: PefriX
  • Opublikowano: 03 Grudzień 2019
  • Komentuj 1

Death Stranding budzi wśród graczy mieszane uczucia. Jedni upatrują w tym tytule geniusz Hideo Kojima, wskazując, że ponownie wytycza on nowe trendy wśród gier. Inni kręcą nosem na zbyt pogmatwaną fabułę, łopatologiczną rozgrywkę oraz symulator kuriera. Wszyscy jednak zgadzają się, że przerywniki filmowe stoją na najwyższym poziomie. Co o grze sądzi Kamila? Jej zdanie znajdziecie tutaj. My zaś zajmiemy się Death Stranding 2 oraz parodią tego tytułu.

Death Stranding 2 być może powstanie

Nie ma pewności, czy Death Stranding powstanie. Sam Hideo Kojima zainteresowany jest tą opcją, ale nie potwierdza i nie zaprzecza, że taka gra wyjdzie w ogóle spod jego rąk. Zaznacza jednak, że jakby miał już stworzyć dwójkę to nie byłaby ona bezpośrednia kontynuacją. Wciąż jednak twórca chciałby pracować z Normanem Reedusem przy nowym Death Stranding. Niemniej nowa gra powstałaby od zera.

Wiemy również, że studio Kojima Productions zajmie się tworzeniem filmów, a sam legendarny już twórca chciałby stworzyć horror. Nie wiadomo, czy w uniwersum Death Stranding, czy coś zupełnie nowego. Biorąc pod uwagę jego demo Silent Hills/P.T. to możemy oczekiwać czegoś najwyższych lotów. Albo strachów – zależy jak na to spojrzeć.


Death Stranding nie ma na PC, ale parodia pojawi się już niedługo

Część z Was pewnie chętnie ograłaby Death Stranding, ale nie ma konsoli, bo #PCMR (czyt. ja). Gra zawita na PC-ty w przyszłoroczne lato, chociaż pewna wariacja na jej temat dostępna będzie na Steamie jeszcze w tym miesiącu. Przywitajcie Man Standing by Hideko Kojimba!

Tytuł zadebiutuje 10 grudnia i będzie po prostu parodią Death Stranding. Dostaniemy historię faceta, chorego na schizofrenię, a do tego jest jedynym ocalałym człowiekiem po apokalipsie. Wcielając się w jego skórę, będziemy szukali miejsc pełnych wspomnień, a do tego mierzyli się z różnymi anomaliami, czy przeciwnikami, jak rekiny spadające z nieba. Brzmi znajomo?

Nie wiadomo, jak długo ta parodia utrzyma się na Steamie. Potwierdza ona jednak, że Death Stranding wywołuje w branży sporo emocji. A na Was tytuł ten zrobił wrażenie?:)

 

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze