Figment już we wrześniu

  • Autor: Joanna Pamięta-Borkowska
  • Opublikowano: 21 Lipiec 2017
  • Komentuj 1

Studio Bedtime Digital Games ogłosiło wczoraj, że ich produkcja pt. Figment zawita na PC już we wrześniu tego roku.

Gra dostępna będzie, poza blaszakami, na następujące platformy: PlayStation 4, Xbox One i Nintendo Switch. W związku z tym w sieci pojawił się trailer z szalonym piosenkarzem wcielającym się w jedną z postaci. Zresztą, zobaczcie film pod artykułem i przynajcie sami - gość się wczuł.

Figment będzie grą typu action/adventure, z piękną, ręcznie rysowaną grafiką. Rzecz ma miejsce w surrealistycznej głębi ludzkiego umysłu. Negatywne myśli i szkodliwe idee przyjmują tutaj postać różnych dziwnych stworów. Walczyć z nimi będzie postać imieniem Dusty, ucieleśnienie odwagi człowieka, w którego umyśle się to wszystko odbywa, oraz jego wierna towarzyszka Piper, czyli optymizm pod postacią ptaszka.

Gra pełna będzie łamigłówek i walki, ale też zwariowanej muzyki, która ma za zadanie opisywać wydarzenia równie obrazowo, co grafika.

 

[Źródło: gameguru.ru, gamasutra.com]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze