Postacie w Paladins #4

  • Autor: Broda ty
  • Opublikowano: 24 Październik 2016
  • Komentuj 0

Poradnik postacie w Paladins

Mieliście okazję pograć już nową postacią?

Niedawno Paladins wzbogaciło się o nowego bohatera - Mal'Damba - to klasa należąca do kategorii wspierających, delikatna mieszanka bohatera leczącego innych z tzw. "trollerem" czyli postacią mogącą nałożyć oszołomienie na bohaterów wroga. Prócz tej postaci w tym odcinku możecie dowiedzieć się nieco o Kinessie, Androxus'ie, Viktor'ze i Buck'u. Poza opisem tych klas, ich taktyk oraz umiejętności w każdym materiale znajdziecie to, co wyróżnia Paladins na tle innych podobnych gier - propozycje w jaki sposób "zbudować" postać za pomocą dostępnych w grze kart ulepszających skille każdej postaci. W tym zestawieniu mamy dwóch bohaterów nastawionych na zadawanie obrażeń, jedną wspierającą (leczącą) innych graczy oraz jedną... dziwną. Niby Buck w Paladins to postać w kategorii flankerów (oskrzydlających), ale jednak nie bardzo przypomina pozostałe postacie z tej kategorii.
Mal'Damba na pierwszy rzut oka przypomina wyrośniętego... Aku Aku z serii Crash Bandicoot. Przynajmniej ja mam takie wrażenie. Jego podstawową bronią jest kobra, która pluje zieloną flegmą. Ciekawa rzecz pojawia się, kiedy mamy zamiar "przeładować" naszą kobrę - rzucamy nią w przeciwnika (powoduje ogłuszenie), zaś nam spod ubranka wychodzi kolejna. Dzięki umiejętności, w której Mal'Damba zamienia się w duchową kobrę może szybko przemieszczać się i leczyć swoich towarzyszy.
Viktor to typowy wojak. Granat i karabin w łapie. Niby nic niezwykłego, ale to postać mogąca zrobić niezłe zamieszanie - dobre przyczajenie się tą postacią na biegnących przeciwników, pchających wózek albo przejmujących punkt może spowodować kilka dobrych zabójstw. Viktor posiada też dobry tzw. "ultimate" do likwidowania grup graczy - oznacza ich za pomocą lornetki i wzywa wsparcie ostrzału moździerzy, które zadają spore obrażenia maksymalnie trzem oznaczonym celom. Dobrze, kiedy te trzy biegną blisko siebie :)
Buck to postać dość... dziwna, ma nieco więcej zdrowia od typowych flankerów (postaci zachodzących, do których się niby zalicza) oraz jest od nich trochę większy. Wielki łysy osiłek ze strzelbą w ręku, siatką spowalniającą przeciwników oraz umiejętnością wyskoku, który może służyć zarówno do ofensywy, jak i uciekania od przeciwników. Jego wielką zaletą jest potężny ultimate - z pozoru niegroźny, bo jedynie zwiększa obrażenia dwukrotnie (które nie są przesadnie duże), ale Buck jednocześnie z ultimate odnawia wszystkie inne umiejętności, co pozwala mu się leczyć w trakcie trwania ulti oraz natychmiast uciec w razie potrzeby.
Androxus czyli zabójca bogów, to jedna z ulubionych postaci w Paladins osób, które kochają rewolwery - ten mroczny umięśniony gość jest "wysłannikiem śmierci", a swój rewolwer ładuje zieloną mocą. Mimo groźnego wyglądu jest to postać mająca jedynie 2000 zdrowia, co czyni go typowym flankerem. Androxus'a cechuje doskonała umiejętność do przemieszczania się - potrójny odskok jest niemal natychmiastowy i pozwala przebyć sporą odległość w kilka sekund. Do tego możliwość odbijania obrażeń zadawanych przez wroga oraz ultimate mogący szybko wystrzelać kilka tysięcy obrażeń.
Kinessa czyli czerwonooka pani snajper. Podobnie jak Andraxus nie nadaje się do walki w zwarciu mając jedynie 2000 zdrowia, ale za to snajperka Kinessy potrafi zdjąć niektóre postacie na przysłowiowego "hita". Dodatkowo Kinessa ma możliwość rzucania min, które spowalniają wrogów, odwracają ich uwagę oraz mogą służyć za "informator", czy ktoś nie zachodzi naszej postać od tyłu. Pani snajper posiada też dobrą umiejętność jako ultimate - nie zużywamy amunicji w trakcie jego trwania, a nasze obrażenia są mocno zwiększone, dzięki temu ma możliwość zabicia nawet "tankerskich" postaci w trakcie trwania ulti.

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze