Posłuchajcie Doomfista!

  • Autor: Adam Berdzik
  • Opublikowano: 07 Luty 2017
  • Komentuj 1

O Doomfiście nadal cisza

O Doomfiście nadal cisza

Nie, nie jest to oficjalne potwierdzenie zaangażowania Terry'ego Crewsa jako Doomfista, ale możemy posłuchać jak aktor widziałby kolejną postać w shooterze Blizzarda. Z Doomfistem jest problem. Nikt w Blizzardzie nie potwierdził, że Doomfist w ogóle trafi do gry. Po drugie ciężko co dopiero mówić o aktorze, który użyczy mu głosu. Pod koniec zeszłego roku doszły do nas słuchy, że Crews odwiedził siedzibę Blizzarda. Nie wiemy po co się tam udał, ani co tam robił. Crewsa zdecydowanie jednak należy zaliczyć do grona fanów Overwatcha, a sam aktor wspominał, że bardzo chętnie wcieliłby się w jakąś postać w grze Od wizyty mija ponad miesiąc, ale żadnych konkretów ze strony czy to Blizzarda czy samego Crewsa nie ma. Yahoo Esports miało jednak dość czekania i postanowiło sprawdzić jak aktor poradziłby sobie z najnowszą rolą. Patrzcie:
I jak Wam się widzi taki Doomfist? Terry ma szansę na angaż od Blizzarda? Czy lepiej postawić na kogoś innego? Dajcie znać! [źródło: Yahoo Esportsvg247.com]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze