Polskie Outriders zadebiutuje w Prima Aprilis

  • Autor: Patryk "PefriX" Manelski
  • Opublikowano: 08 Styczeń 2021
  • Komentuj 0

Ostatnio mamy całkiem dobrą passę, jeśli chodzi o gry z naszego rodzimego grajdołka. Jest ich coraz więcej i coraz częściej wychodzą poza granice kraju. Nawet są chwalone! Oczywiście nie wszystkie robią wielkie zamieszanie na rynku i wzbudzają święty gniew graczy, niemniej Polska pod względem growym rozwija się naprawdę przyjemnie. Zobaczymy czy nasze Outriders również da radę!

Outriders opóźnione i przesunięte na 1 kwietnia, ale dostaniemy demo

Outriders tworzone jest przez ekipę People Can Fly oraz ma wsparcie od Square Enix. Tytuł ten zapowiada się interesująco, ale teoretycznie nie będzie żadną innowacją na rynku. Na ten moment nazywany jest „polskim Destiny 2, The Division, Anthem”, ale diabeł tkwi w szczegółach. Taktyczna zabawa, nastawiona na kooperację, sporo możliwości modyfikowania i dostosowywania swojej postaci oraz aspekty sieciowe. Już niedługo sami przekonamy się, jak to w Outriders wypali.

Premiera gry przesunięta została na 1 kwietnia 2021 roku z 2 lutego, zatem o dwa miesiące. I nie, nie jest to żart na Prima Aprilis. Nietypowa data premiery gry, to prawda, ale liczę, że warto było czekać, a pierwszego kwietnia uśmiechnę się z powodu jakości i fajności Outriders, a nie kiepskiego dowcipu.

Outriders pojawi się wówczas na PC, PS4, PS5, Xbox One i Xbox Series X. W późniejszej dacie po tę polską grę będą mogli sięgnąć także właściciele Google Stadia. Jest jednak i dobra wiadomość – 25 lutego Outriders otrzyma wersję demo, która pozwoli na kilka pierwszych godzin zabawy. Warto zatem poczekać i sprawdzić grę przed jej zakupem!

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze