Square Enix stawia na gwiazdy Popu

  • Autor: Kamila Zielińska
  • Opublikowano: 10 Grudzień 2018
  • Komentuj 0

Katy Perry już za dwa dni trafi w swojej pikselowej wersji do gry Final Fantasy: Brave Exvius. Mobilna gra z gwiazdami muzyki Pop to nowa strategia biznesowa Square Enix. 

Gwiazda nie tylko użyczyła swoją sylwetkę do gry, ale również napisała specjalny utwór Immortal Flame, który pojawi się w mobilnej produkcji.

Usłyszeć go możecie na zwiastunie, na którym ubrana jest w niebieski, wieczorowy strój, w którym pojawi się jako grywalna postać w Brave Exvius.

Co ciekawe, Perry nie jest jedyną wokalistką, która pojawiła się w mobilnej grze Square Enix. Wcześniej przez jakiś czas, jako grywalna postać dostępna była Ariana Grande, która swoją popularnością jak magnes przyciąga młodych ludzi. 

Czy jednak ściąganie gwiazd muzyki rozrywkowej do Final Fantasy to dobry sposób do zachęcenia graczy do tejże produkcji? Czy może target mobilki Final Fantasy stał się zupełnie inny, niż jej pełnoprawnego odpowiednika? Skoro powtarzają akcję z kolejną gwiazdą, to coś musi być na rzeczy.

[Źródła: gamespot.comyoutube.com]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze