Polski serial 1983 od Netflixa ma teaser!

  • Autor: Kamila Zielińska
  • Opublikowano: 03 Październik 2018
  • Komentuj 3

Tytuł filmu mówi niewiele. 1983 to wbrew pozorom nie sequel do opowieści Orwella, a początek polsko-netflixowej historii o alternatywnych losach naszego kraju, tuż po tytułowym roku 1983, w którym miał miejsce wielki atak terrorystyczny na Kraków. To jednak nie koniec intryg rządzących, a żelazna kurtyna wisi sobie nad Polską w najlepsze. Co powiecie, na taką wersję historii?

Już 30 listopada na Netflixie obejrzymy pierwszy polski serial. Netflix podzielił się zwiastunem, który wygląda całkiem dobrze, chociaż kompletnie nie wygląda na produkcję kojarzoną z popularną platformą VOD. Część komentarzy na YouTubie pod teaserem już porównuje polski serial do dzieł takich jak Dark czy Man In The High Castle. Jednak wiele osób doszukuje się połączeń z twórczością Orwella, która to zbieżność chyba wyniknęła przypadkowo. 

Zobaczcie koniecznie zwiastun 1983!

Jak się podoba? Trzeba przyznać, że oprócz ciekawej wizji polskich alternatywnych realiów mamy całkiem niezłą obsadę, a serial prezentuje się bardzo dobrze. Wszystko zweryfikuje jednak premiera 30 listopada, która pokaże, czy możemy powalczyć z takimi serialami jak Stranger Things.

Przy 1983 pracowała Agnieszka Holland oraz Andrzej Besztak (House Media), a także Robert Zotnowski (House of Cards) i Frank Marshall (Jurassic World). 

[Źródła:gazetakrakowska.plbusinessinsider.com]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze