Półfinał Nation Wars

  • Autor: Adam Berdzik
  • Opublikowano: 26 Lipiec 2014
  • Komentuj 2

nation_wars

Już w dziś o godzinie 11:00 rozpoczną się półfinały Turnieju Narodów. Pierwszy półfinał zostanie rozegrany między reprezentacją Polski  a Norwegami. W drugim zmierzą się Meksykanie oraz Francuzi. Ich zmaganie będziecie mogli obejrzeć od godziny 13.30 Polaków będą reprezentować, Łukasz “Tefel” Czarnecki , Grzegorz “Mana” Komincz” oraz kapitan naszej Reprezentacji, Artur “Nerchio” Bloch. W sobotę zostanie też rozegrany mecz finałowy i o 3 miejsce.

Podział nagród: 1. $14,608 2. $7,717 3. $3,583 4. $1,653

Wszystkich zainteresowanych zapraszam do Emila na stream na oraz na Jarock.pl Dla osób oglądających relację EmSc2Tv oraz Sapphire Technology Poland przygotowano konkurs gdzie nagrodą główną jest karta graficzna R7 265 Dual X o wartości 550 zł. Do tego wśród uczestników konkursu zostanie rozlosowanych 10 kuponów na 2 gry Dla chętnych w udziale zamieszczam link do konkursu.

PolTeam

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze