Pół godziny ze State od Decay 2

  • Autor: Adam Berdzik
  • Opublikowano: 08 Marzec 2018
  • Komentuj 1

State of Decay 2 trafi na Xboxa One i komputery z systemem Windows dopiero 22 maja, ale już teraz, dzięki IGN First, możemy zobaczyć obszerny materiał dotyczący trybu kooperacji. 

Premiera w maju, cena kusząca - chyba będzie warto!

Undead Labs szykuje się na premierę drugiej części zombiakowego State of Decay. Nie dalej jak wczoraj dowiedzieliśmy się o cenie gry (niezbyt wygórowane, jak na dzisiejsze czasy, 30 dolców), a teraz możemy zapoznać się z jednym z ważniejszych trybów gry: przeznaczonym dla czterech graczy trybie kooperacji. 

Kto miał okazję ograć pierwszą część State of Decay w ''dwójce'' powinien poczuć się, jak u siebie w domu, dalej będziemy bronić się przed nieumarlakami. W SoD2 wybudujemy własną bazę, dane nam będzie levelować naszą postać i nadawać jej unikalne talenty. Gierka postawi przed nami także wybory natury moralnej (choć w nieco luźniejszej formie) - co się stanie, kiedy jeden z członków naszej drużyny zostanie ugryziony i zainfekowany?

Chyba nie ma co przedłużać, zobaczcie, jak w State of Decay gra się w trybie kooperacji:

[źródło: YouTube IGN]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze