Dwa odcinki żywych trupów

  • Autor: Adam Berdzik
  • Opublikowano: 05 Grudzień 2016
  • Komentuj 1
Jeśli czekacie na dalszą część przygód Clem, to Telltale ma dla Was dobrą wiadomość: w dniu premiery trzeciego sezonu na graczy będą czekały dwa odcinki. 20 grudnia to data, którą powinni zapisać sobie wszyscy fani żywych trupów - właśnie wtedy swoją premierę będzie miał trzeci sezon znakomitej przygodówki stworzonej na podstawie komiksów Roberta Kirkmana - The Walking Dead: Season Three. I o ile do tej pory Telltale przyzwyczaiło graczy, że na każdy kolejny odcinek musimy trochę poczekać. Trzeci sezon TWD będzie nieco inny, bo już w dniu premiery czekać na Was będą aż dwa epizody gry.

Obok Clem i Javiera w grze zobaczymy także małego AJ'a

Obok Clem i Javiera w grze zobaczymy także małego AJ'a

A co w nich będzie czekało? Akcja gry przeniesie gracza cztery lata w przyszłość. Obok głównej bohaterki imieniem Clementine, która nie jest już małą dziewczynką, w A New Frontier pojawi się nowa postać imieniem Javier, oraz mały, bo jedynie czteroletni, synek Rebeci imieniem AJ. Ile trzeba będzie czekać na odcinek numer 3? Czy, podobnie jak epizod jeden i dwa, odcinki trzy i cztery pojawią się razem? Jak tak to kiedy? Tego Telltale na razie nie ujawnia. Seria The Walking Dead od Telltale to jedna z najciekawiej zrobionych przygodówek na jakie możecie trafić. Nie wierzycie? To polecam zobaczyć poprzedni sezon z Rokiem jako Clementine: https://www.youtube.com/watch?list=PLhSBw7mO1U1fSnmZccicdY-m3zIVBAcOZ&v=aoqJoqU2-4M

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze