Pokemon Trading Card Game dostało dodatek

  • Autor: PefriX
  • Opublikowano: 25 Październik 2022
  • Komentuj 1

Firma Pokémon Company International wprowadziła do sprzedaży najnowsze rozszerzenie gry karcianej Pokémon Trading Card Game, Sword & Shield—Lost Origin, dostępne u biorących udział w programie sprzedawców detalicznych na całym świecie.

Pokemon Trading Card Game dostało dodatek

W Sword & Shield—Lost Origin mechanika rozgrywki Lost Zone zostanie zaprezentowana po raz pierwszy w serii Sword & Shield . Ta powracająca mechanika wykazuje podobieństwo do stosu odrzuconych kart, ale uniemożliwia graczowi odzyskanie tych kart podczas rozgrywki. Karty należące do Lost Zone, w tym Giratina VSTAR, będą się charakteryzować zacienioną aurą emanującą z ich szaty graficznej.

Ponadto, Sword & Shield—Lost Origin czerpie inspirację z popularnej gry wideo Pokémon Legends: Arceus i zawiera Pokémony Hisuian, w tym sześć Pokémonów VSTAR, takich jak Hisuian Goodra VSTAR i Hisuian Zoroark VSTAR. Rozszerzenie zawiera również trzy nowe Pokémony Radiant, 14 Pokémonów V, jednego Pokémona VMAX i 30 kart w podzbiorze Galerii Trenerów.

Dodatek Sword & Shield—Lost Origin jest dostępny w pakietach rozszerzonych, pakietach Elite Trainer Box i kolekcjach specjalnych u sprzedawców detalicznych biorących udział w programie.

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze