Pokemon the Movie: The Power of Us

  • Autor: Kamila Zielińska
  • Opublikowano: 22 Listopad 2018
  • Komentuj 2

Angielska wersja językowa nowego filmu o Pokemonach zadebiutuje już 24 listopada w USA. Dodatkowe seanse zaplanowane są na grudzień, ale tylko na 3 dni. O ile emisja w Stanach jest raczej bardzo odległym marzeniem, to angielska wersja filmu przybliża nas do wizji DVD i Blu-ray.

The Power of Us pokazało się w japońskich kinach 13 lipca. Ash Ketchum ponownie wyrusza ze swoim Pikachu i wiernymi przyjaciółmi na nowe przygody, tym razem w Fula City (japońskiego Fura), gdzie odbywa się Festiwal Wiatru i coroczny wyścig w łapaniu pokemonów. Dodatkowo pojawić ma się legendarna Lugia, która pobłogosławi na koniec wszystkich mieszkańców Fula City, które ze swoimi wznoszącymi się i opadającymi uliczkami dziwnie mocno przypomina San Francisco.

Nowy film dla fanów Pokemon po raz kolejny zachwyca znaną z anime kreską. Ash nosi czapkę podobną do tej z regionu Johto, a sam trailer zwiastuje, że pojawi się wiele emocji i Pikachu ze swoim trenerem po raz kolejny będzie musiał uratować miasto. Czy uda im się uratować Fula City i otrzymać błogosławieństwo Lugii? 

Niestety, póki co żaden wydawca nie zdecydował się na dystrybucję The Power of Us na terenie Polski. Pozostaje nam czekać na wersję angielską. 

[Źródła: naekranie.plbulbagarden.net]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze