Arena of Valor i Demon Slayer łączą siły

W ramach obchodów święta 5v5 Fest, Arena of Valor (AoV), hitowa gra 5v5 Multiplayer Online Battle Arena (MOBA), stworzona przez TiMi Studio Group i wydana przez Level Infinite, nawiązuje współpracę z Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba w ramach wspólnego wydarzenia, na które składają się nowe ekskluzywne skórki, aktywności w grze oraz inne gadżety i nagrody.

Arena of Valor i Demon Slayer łączą siły

Począwszy od 6 maja, gracze będą mogli grać jako Keera ze skórką Nezuko, a następnie skórką Tanjiro dla Yana w późniejszym terminie. Skórki są wiernie odtworzonymi postaciami Tanjiro i Nezuko, z klasycznymi mocami i umiejętnościami, które można uwolnić w AoV.

Aby jeszcze bardziej zachęcić fanów do zabawy, gracze mogą wziąć udział w specjalnym ograniczonym czasowo wydarzeniu i zdobyć ekscytujące nagrody. Po wykonaniu różnych czynności w grze gracze otrzymają kostki, które po rzuceniu określą liczbę kroków na mapie nagród, jakie mogą wykonać, aby przejść dalej. Po ukończeniu pełnego okrążenia fani odblokują nowe nagrody tematyczne, w tym skórkę Alice "The Butterfly Mansion Girl".

Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba to marka popularna wśród docelowej grupy demograficznej AoV i emanuje pasją, odwagą i duchem walki z przeciwnościami, co jest zgodne z duchem MOBA. Dzięki tej najnowszej współpracy AoV ma nadzieję dostarczyć graczom jeszcze bardziej zróżnicowaną i bogatą zawartość, wraz z pozytywnymi wartościami, które warto pielęgnować.

Po współpracy z takimi tytułami jak One Punch Man, BLEACH, a teraz Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba, zespół AoV będzie nadal poszukiwał możliwości współpracy z innymi popularnymi i wysokiej jakości tytułami, aby zapewnić graczom jeszcze więcej niespodzianek. Sama gra dostępna jest za darmo na urządzeniach mobilnych.

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze