Początek Hitmana za free

  • Autor: Adam Berdzik
  • Opublikowano: 21 Czerwiec 2017
  • Komentuj 0

IO Interactive jest już niezależnym studiem i mogą z Hitmanem robić co im się podoba. Pewnie dlatego początek zeszłorocznego Hitmana czeka na Was za darmo.

I do tego na wszystkich platformach. Wystarczy, że udacie się na oficjalną stronę gry - tutaj - wybierzecie na jakim sprzęcie chcecie grać i kilka chwil później możecie wcielić się w sławnego Agenta 47. 

''Z dumą ogłaszam, że naszym pierwszym posunięciem jako niezależne studio będzie zaproszenie wszystkich graczy do wypróbowania początku Hitmana całkowicie za darmo'' napisał szef IO Interactive Hakan Abrak. Ze wpisu dowiadujemy się jeszcze, że gracze usyskają pełny dostęp do placówki ICA, wraz ''ze wszystkim co do tej pory dla niej wypuściliśmy''. 

Oznacza to dwie pełnoprawne misje fabularne, 2 kontrakty na zlecenie, ponad 40 różnego rodzaju wyzwań i 17 trofeów do zdobycia. Wszystkie postępy jakie poczynicie zostaną zapisane i przeniesione do pełnej wersji gry, którą można kupić w okazyjnej cenie. ''Na niektórych platformach zniżka będzie sięgała nawet 60%!'' mówi Abrak. 

Wydany w 2016 roku Hitman uznawany jest za jedną z najlepszych gier z serii zgraniając bardzo pochlebne opinie zarówno od prasy jak i samych graczy. Jeśli w nowego Hitmana nie graliście, to nie ma się nad czym specjalnie zastanawiać - zapraszam po kopię

[źródło: hitman.com/freesteamcommunity.com]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze