Kevina na Święta nie będzie

  • Autor: Adam Berdzik
  • Opublikowano: 14 Grudzień 2016
  • Komentuj 0
Jeśli w tym roku nie będzie Kevina w telewizji to pewnie dlatego, że im się obsada posypała. Agent 47 dostał świąteczne zlecenie na pozbycie się Harry'ego i Marva, dwóch dziwnie znajomych złodziei. Kto w Polsce nie oglądał ''Kevina samego w domu''? Film wpisał się na stałe w Święta Bożego Narodzenia, a jego brak wywołał kiedyś w Polsce mini-skandal. Telewizja ze słoneczkiem w logo podjęła decyzję, że zdejmuje Kevina ze świątecznej ramówki. Skończyło się to tak, że prezes wspomnianej telewizji musiał osobiście interweniować i przywrócić nam Kevina. Jak będzie w tym roku? Słowo prezesa może nie wystarczyć, bo Harry'm i Marvem, gamoniowatym złodziejom znanym z filmu, zajmie się Hitman. W nowej misji Holiday Hoarders (Świąteczni Ciułacze) akcja rzuca gracza do Paryża, gdzie czeka na nas zadanie eliminacji dwóch podejrzanie znajomych facetów:

Harry i Marv spotkają kogoś groźniejszego niż Kevin

Harry i Marv spotkają kogoś groźniejszego niż Kevin

Jak widzicie zgadzają się nie tylko imiona przestępców, ale także to w jaki sposób wyglądają. W opisie misji można przeczytać, że obaj panowie są Amerykanami, którzy z powodu kilku nieudanych skoków musieli opuścić ojczyznę. Teraz kręcą się po Paryżu i kradną co im wpadnie w ręce, a Agenta 47 na swojej drodze spotkają ''robiąc'' pałac hrabiny Walewskiej. Hrabina Walewska, z domu Łączyńska, to prawdziwa postać, która była kochanką Napoleona.
Twórcy przyznają w odprawie przed misją, że to zadanie jest ”trochę dziwne”, bo w pałacu Walewskiej słychać ”świąteczne dzwonienie”, ale na pewno ”warto się temu przyjrzeć”. Misję już teraz możecie pobrać za darmo, ale twórcy proszą Was o dokonywanie wpłat na Światowy Fundusz Walki z Rakiem. Możecie to zrobić choćby tutaj. [źródło: twitter.com, hitman.com]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze