Nowy Agent 47 ujawni się w czwartek

  • Autor: Adam Berdzik
  • Opublikowano: 05 Czerwiec 2018
  • Komentuj 1

Więcej szczegółów na temat nowego Hitmana poznamy już za moment, bo raptem w czwartek. Informacja pochodzi z oficjalnych źródeł, możemy więc być pewni, że Agent 47 powraca.

Co prawda żadnych detali nie poznaliśmy, ale zmieni się to lada moment. O zapowiedzi dowiedzieliśmy się z oficjalnego twittera gry. Pokazał się tam króciutki filmik, który każe nam poczekać do 7. czerwca na detale nowej misji:

Ale, ale! Okazuje się, że nie będziemy musieli czekać do czwartku na informacje o naszym celu. W tym momencie do gry wchodzi inny twitterowy profil, tym razem wydawcy gry, studia WarnerBros Games. Pokazał się tam wpis następującej treści:

Coś wydało Wam się tutaj znajome? Tor wyścigowy jak każdy inny, niby nic specjalnego, ale uwagę internautów przykuła nazwa Hamsun wymalowana na bolidzie. Markę Hamsun Oil mogliście już zauważyć w poprzedniej grze z Agentem 47 w roli głównej. Wydaje się więc, że wszystko się zgadza i możemy ze spokojem założyć, że pierwszym celem Hitmana w nowym sezonie (choć nie wiemy czy Hitman 2 będzie tak jak w przypadku poprzednika wydawany w epizodach) będzie jakaś postać związana ze sportem motorowym.

Kierowca? Szef zespołu? A może jakiś przemysłowy magnat? Wątpliwości zostaną rozwiane już w czwartek. 

Czekamy na misję!

[źródło: twitter.com 1, twitter.com 2]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze