PUBG Invitational - pierwszy turniej

  • Autor: Joanna Pamięta-Borkowska
  • Opublikowano: 26 Lipiec 2017
  • Komentuj 4

Studio Bluehole oraz największa na świecie organizacja e-sportowa ESL ogłosiły pierwszy większy turniej największego hitu ostatnich miesięcy - Playerunknown's Battlegrounds. PUBG Invitational odbędzie się w przyszłym miesiącu, podczas konwentu Gamescom.

W związku z tą nietypową dla e-sportu formułą, turniej zostanie podzielony na trzy etapy, w których weźmie udział 80 graczy. Zawodnicy będą walczyć w trybach solo, duo, duo first-person-perspective oraz squad.

Jedna ze skórek do kupienia podczas turnieju

''Od samego początku widzieliśmy, że sukces PUBG będzie uzależniony od pasji graczy'' mówi Chang Han Kim z Bluhole. ''Chcemy to świętować poprzez zaproszenie 80 najlepszych graczy z całego świata do wzięcia udziału w pierwszym turnieju'' dodaje producent. Od marca, kiedy PUBG trafił do early access, pogrywa w niego już ponad 4 miliony graczy, jest więc co świętować.

Pula nagród jest całkiem niezła - 350 tysięcy zielonych. Dodatkowo organizator będzie prowadził wśród widzów sprzedaż różnych kosmetycznych przedmiotów do gry, w ten sposób podbijając pulę nagród. Turniej odbędzie się za miesiąc w dniach 23-26 sierpnia, w Kolonii. Wszystko będzie można zobaczyć na Twitchu.

Gra Playerunknown's Battlegrounds dostępna jest na Steamie w wersji wczesnego dostępu, z którego ma wyjść na jesień. Jeszcze w tym roku zawita na Xbox One. 

[Źródło: gameguru.ru, gamespot.com, eslgaming.com]

 

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze