Pierwszy zawał z PS VR

  • Autor: Adam Berdzik
  • Opublikowano: 15 Październik 2016
  • Komentuj 2

Zawał gwarantowany?

Do gry potrzebne jest jednak końskie zdrowie ; )

W PlayStation VR potrafi być naprawdę realistycznie. A kiedy odgrywasz rolę samotnego nurka, któremu zachciało się badać życie wielkich rekinów w ich naturalnym środowisku, to zawał murowany. Gra Ocean Descent, wchodząca w skład zestawu o nazwie VR Worlds, ma na celu przede wszystkim pokazanie możliwości gogli VR od Sony. Gra może nie jest specjalnie długa, ale jako demonstrator technologii spisuje się świetnie. Gracz może dosłownie zanurzyć się w Ocean Descent, a grę bez większych problemów można przypłacić palpitacją serca. Rock należy do szczęśliwców,
">którzy swoją paczkę z urządzeniem już odebrali, szybko więc przystąpił do testów możliwości gogli, a te wydają się naprawdę duże. Chcecie zobaczyć jak Rock omal nie schodzi na zawał? Zapraszam : )
_9P-KFE

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze