Drugi sezon PlayStation League tuż tuż

 • Autor: Adam Berdzik
 • Opublikowano: 28 Czerwiec 2017
 • Komentuj 1

Dołącz do PlayStation League

Wielkimi krokami zbliża się koniec pierwszego sezonu nowo otwartej PlayStation League, a my już teraz wiemy co nas czeka w kolejnej edycji, która rusza na początku lipca.

Tak jak obiecywało Sony trzecia gra w ich lidze, po obowiązkowej FIFA 17 i  Uncharted 4, będzie się co sezon zmieniała. W drugim sezonie rozgrywek, do którego zapisy już trwają, gracze zmierzą się w Overwatcha, a nie Rocket League.

Przed nami drugi sezon ligi PlayStation!

Jeśli chcielibyście wziąć udział w zawodach to jest na to szansa, bo zapisy wciąż trwają. Drugi sezon na dobre ruszy na początku lipca, warto wziąć im udział nie tylko ze względu na e-sportową rywalizację, ale także bardzo cenne nagrody o wartości liczonej w dziesiątkach tysięcy złotych!

Uncharted 4 zostanie rozegrane w formacie 4 na 4. Zapisy kończą się trzeciego lipca, początek zmagań przewidziano na piątego lipca. Podobnie rzecz się będzie miała w przypadku FIFA 17, która także ruszy piątego lipca. Fani piłki kopanej zmierzą się w pojedynkach 1 na 1.

Trzy dni po rozpoczęciu turnieju Uncharted 4 i FIFA (08.07) ruszy rywalizacja w najnowszym dodatku do Ligi - Overwatchu. Zawody zostaną rozegrane w formacie 3 na 3. Zapisy trwają do szóstego lipca włącznie, jest więc jeszcze trochę czasu, żeby zorganizować drużynkę.

A że naprawdę warto spróbować swoich sił niech przekonają Was nagrody jakie Sony przygotowało dla finalistów drugiego sezonu PlayStation League:

Overwatch:

 • 1 miejsce – 3x puchar, PlayStation VR, PlayStation Camera, DS4, konto PS PLUS na 3 miesiące
 • 2 miejsce – 3x puchar, PlayStation VR, konto PS PLUS na 3 miesiące
 • 3 miejsce – 3x puchar, Dualshock 4, PlayStation Camera, PS Store na 100zł, konto PS PLUS na 3 miesiące

FIFA 17:

 • 1 miejsce – Puchar, PlayStation 4 pro, PlayStation VR, konto PS PLUS na 3 miesiące
 • 2 miejsce – Puchar, PlayStation VR, Headseats Platinium, konto PS PLUS na 3 miesiące
 • 3 miejsce – Puchar, DualShock 4, PlayStation Camera, PS Store na 100zł, konto PS PLUS na 3 miesiące

Uncharted 4:

 • 1 miejsce – 4x: PlayStation VR, PlayStation Camera, konto PS PLUS na 3 miesiące
 • 2 miejsce – 4x: PlayStation 4 Pro, konto PS PLUS na 3 miesiące
 • 3 miejsce – 4x: DualShock 4, PlayStation Camera, PS Store na 100zł, konto PS PLUS na 3 miesiące

Jak widzicie jest się o co bić, ale konkurencja nie śpi. Na swojej stronie Sony podaje, że w pierwszym sezonie do zmagań w Uncharted przystąpiło 11 zespołów, w Rocket League aż 22 teamy, a w kwalifikacjach do głównego turnieju FIFA 17 wzięło udział 700 graczy. 

Dołącz do PlayStation League

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze