Pierwsza akcja BullyHunters dzisiaj w nocy

  • Autor: Kamila Zielińska
  • Opublikowano: 12 Kwiecień 2018
  • Komentuj 12

Bully Hunters na Twitch. Oglądajcie już o 1 w nocy. 

Podobno 21 milionów grających dziewczyn doświadczyło przemocy ze strony reszty graczy. O ile u nas problem nie jest tak poważny, a dziewczyny chociaż z lekkim politowaniem, to raczej ulgowo traktowane, to na zachodzie zjawisko cyber przemocy jest stosowane na dużo większą skalę. Do tego stopnia, że powołano do życia Bully Hunters. Pierwszy profesjonalny skład grających dziewczyn, których celem będzie upolowanie i pokonanie internetowych cwaniaków na ich własnym terytorium... w CS:GO.

Będziecie mogli zostać świadkami polowania już dzisiaj w nocy, bo łowy rozpoczynają się godzinę po północy naszego czasu. Co ciekawe Bully Hunters zaangażowały do współpracy markę Steel Series. Za plecami dziewczyn stoją także: ZombiUnicorn, Vertagear, CyberPowerPC, Diverse Gaming Coalition oraz National Organization for Women.

Jesli jesteście ciekawi co wyjdzie z całej akcji, to śledźcie Bully Hunters na Facebooku lub dołączcie do wydarzenia

Bully Hunters na Twitch. Oglądajcie już o 1 w nocy. 

[Źródło: youtube.com]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze